Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 naponta beszelunk kb, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 naponta beszelunk kb, mert csak alszik aztan felkel es dolgozik, igazat mond vagy szandekosan elhanyagol?

Figyelt kérdés

Minden nap 14-16 orat dolgozik. Naiv vagyok hogy elhiszem hogy csak dolgozik, zuhanyzik es aztan alszik, es ezert nem beszelunk sokaig vagy teljesen leszar engem szandekosan?

En hiszek neki, de kivancsi vagyok itt mit irtok mert lehet hogy nagyon vakon vagyok

De ha en minden nap napi 16 orat dolgoznek mint o, nekem sem lenne erom utana még fel lenni..

Amikor csak 12-14 orat dolgozik, akkor mindig beszelunk orakon keresztul.


2022. okt. 6. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet tudni hogy ténylegesen dolgozik e.

Olyan is van hogy valóban dolgozik keményen, de olyan típus is van aki igazából nem dolgozik és munka ürügyén másik nővel tölti az idejét

2022. okt. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Abban nem ketelkedek hogy dolgozik, ebben 100%biztos vagyok

Csak azt nem tudom hogy valoban emiatt hanyagol e el napokig vagy szimplan leszar. Amikor nem beszelunk nagyon rossz, de amint beszelunk ujra minden felemem elszall ezzel kapcsolatban

2022. okt. 6. 16:27
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

14-16 órát dolgozik ténylegesen.

Akkor egyértelmű hogy nincs ereje az étkezésen wcn és alváson kivül másra, természetes.

2022. okt. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem is volt olyan idoszakom amikor haza ertem ejfelre, tusoltam es aludtam mert masnap deltol ujra dolgoztam, es ez volt heteken keresztul. Csak dolgoztam, ettem, aludtam, meg wc-re mentem, még takaritani se tudtam a szobam kb.
2022. okt. 6. 16:34
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Számold ki egyszer, hogy ha neked 8 órád maradna a munkán felül egy napba még utazni, enni, aludni, stb. akkor neked mennyi időd jutna a párodra?

Még saját magadra sem...

2022. okt. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Es akkor az a megoldas hogy napokig nem ir vissza? Miert nem irja le amikor tudja hogy napokig nem fog vissza irni, hogy nincs semmi baj csak dolgozik es nincs ideje..
2022. okt. 6. 17:11
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem neki nem annyira fontos ez, ha valaki érdekel nem tűnök el 3 napra… Nekem ne mondj senki, hogy 72 órából nincs 5 perce legalább pár mondatot írni.
2022. okt. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én megint csak a saját példám tudom hozni, a lány akivel ismerkedek, nem is mindig igényli hogy írjak neki, ha írok, nem mindig válaszol (nincs ideje, kedve, stb), ellenben telefonon és személyesen hajnalokig beszélgetünk, tehát igen, hihető ami a te esetedben történik
2022. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy különösebben fontos neki.
2022. okt. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem se vagy elég fontos neki. De csak magamból indulok ki. En 12 órás munka mellett is hulla fáradt vagyok, de aki nekem fontos annak mindig szoktam írni, még akkor is ha már úgy érzem állva eltudnék aludni. Volt, hogy a következő műszakom előtt csak 3 órám maradt aludni, mert ő akkor ért rá, én pedig inkább ébren maradtam beszélgetni vele.
2022. okt. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!