Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rossz házasságban élek évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz házasságban élek évek óta! Megismertem valakit de nem mer lépni!??? Lenn bővebben

Figyelt kérdés

4 éve rossz a házasságom de sosem gondoltam a hűtlenségre! Viszont nemrég egy véletlen folytán megismertem valakit. Teljesen levett a lábamról a természete. Erőt merítettem ráirtam. Több mint egy hónapra tartjuk a kapcsolatot ez alatt nem azt mondom hogy szeretem de tudnám szeretni pedig csak 1-2 kellemes órát szerettem volna! Azt mondja nagyon erőltetem! Miért írja ezt? Persze hogy erőltetem nagyon bejön nekem én 30 éves nő vagyok ő pedig 34 éves független férfi. Egyszer kerek perec megmondja hogy nem. De én nem bírom ki és ráírok majd újra a témánál vagyunk és azt írja nagyon jó lenne de mi lessz ha megtudja a párom. Felnőttek vagyunk könyörgöm . Én nem félek akkor nem is mertem volna felé húzni. De mindig én írok neki és ez kellemetlen. És megírtam neki azt is őszintén hogy lehet ha egyszer lefeküdnénk egymással akkor repetát szeretnék.

Segítsetek kérlek nem tudok eligazodni. Kérdezzetek nyugodtan nagyon el vagyok keseredve!



2022. okt. 14. 14:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem akar tőled semmit! Ezt meg is mondta! Hagyd békén!
2022. okt. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Istenem igy hisztizni a fa.zért....
2022. okt. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Mit nem értesz? Annyira nem jössz be neki, hogy megkúrjon. Szívesen.
2022. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ráerőlteted magadat, nem lesz jó vége.

Neked fontos, de neki te nem vagy az.

2022. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem hisztizek lehetne minden napra egy. De valamiért őt akarom és nem mondhatom el senkinek így ide fordultam hátha használható tanácsokat kapok! A férjem is félre lép én miért nem tehetem?
2022. okt. 14. 15:02
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
Válj el ha ennyire mással akarsz dugni, ennyi gerinc legyen már benned.
2022. okt. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

Mi értelem így a házasságodnak?

Válj el nyugodtan, majd megtudod milyen szabad préda leszel a magatartásoddal.

2022. okt. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hasznos tanácsokat szeretnél egy olyan esetre, amikor a másik felet egyértelműen inkább taszítod, mint vonzod? A vonzalmat nem lehet erőltetni. Te hiába vonzódsz hozzá, ha ő nem ugyanezt érzi. Nyugodjál bele.
2022. okt. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Megmondta: "... nagyon erőlteted ..."

Mi nem világos?

2022. okt. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Szó sincs itt arról, hogy nem mer, egyszerűen az van, hogy nem akar lépni.

Felnőttes viselkedés meg az lenne, ha a férjed csal meg rossz a házasságod és úgy gondolod, hogy nem megmenthető, akkor elválsz és új életet kezdesz. Azt is meg kéne értened, hogy vannak olyan emberek, akikben van annyi gerinc, hogy egy megcsalásnak nem akarnak a szereplői lenni.

2022. okt. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!