Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom eldönteni, hogy tetszik-e nekem ez a lány, vagy csak máshoz próbálok rajta keresztül kötődni?

Figyelt kérdés

Nem régóta vagyok kollégista, a koliból az egyik lánnyal próbáltam összejönni, ami nem sikerüt.

De valamilyen beszélőviszonyban azóta is vagyunk, mióta tudja, hogy szerelemes vagyok belé.

Nem túl beszédes lány, de lehet vele beszélgetni.

Vele szerintem elég sokat beszélgettem, talán az egyik legtöbbet a kolis lakótársaim közül.


A szobatársa is csinos, kedves lány, de nagyon csendes, iszonyat halkan beszél.

Vele értelemszerűen elég keveset tudtam beszélni, és azok is csak praktikus dolgok voltak semmi mélyebb.

Viszont néha csak pár pillanatra vannak ilyen fellángolásaim felé, vagy, hogy mondjam.

Azt viszont nem tudom eldönteni, hogy ő tetszik nekem, vagy az, hogy az első lány szobatársa, vagy mind a kettő tényező együtt.


Hogyan tudnék rájönni, hogy mi a helyzet?



2022. okt. 29. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Ne menj feléjük egy jó ideig, ha bírod.
2022. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem az első lányba se vagy/voltál szerelmes nem hogy a második iránt fellangolast érez. A másik tipikusan csak arra lenne jó, hogy elfeled a hamis érzelmeid az első iránt.

Viszont valójában egyik sem játszik érzelmi szinten nálad, csak mivel új közegben vagy egyedül, sok csaj között így magyarázza be az agyad a tortenteket.

2022. okt. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos nem érdemes ezen agyalnod. Nem a gyerekeid anyját találod meg a koliban. Szóval ha igényed van rá, akkor nyugodtan nyomulj, próbálkozz, de ne láss ezekbe többet... majd ha koli után is együtt maradtok, akkor esetleg.
2022. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!