Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyikkel értetek egyet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikkel értetek egyet? Szerelmet vagy a munkàt àldozzam be?

Figyelt kérdés

A, felàldozom a munkàt a szerelem javàra, hiszen munkàm lehet még 100 szerelmem meg nem


B, felàldozom a szerelmet, a munka dacàra, hiszen pasim szerelmem lehet mèg 100.


Mit gondoltok?


31n 34f ha ez szàmít

Olyan munkàm van ami müszakban van ezért alig tudunk talàlkozni amit ö kevesell.


2022. okt. 30. 21:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Munka , és pozíció függő

De másfelől ezek a műszakos melók elég egészségkárosítók

2022. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Ez munkafuggo.

Jó munkát ne adj fel senkiert.

2022. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"alig tudunk talàlkozni amit ö kevesell"

Te nem kevesled?

Milyen más munkalehetőséget tudsz találni?

Mennyire sürgős?

2022. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt több mindent is figyelembe kell venni. Milyen idős ez a kapcsolat? Hogy érzed ezt a kapcsolatot, van hosszútávú jövője, vele képzeled el az életed, boldog vagy mellette? Milyen az a munka? Tényleg minden szempontból (munkahelyi légkör, a munkatársak, az ottani körülmények, a fizetés, maga az a munkakör, amit végzel stb.) annyira jó, hogy képtelen lennél ezt ott hagyni? Ez egy új munka, vagy már régóta itt dolgozol? A munkahelyváltás valóban megoldaná köztetek a feszkót? Szóval van pár kérdés, amit érdemes föltenned magadnak. Aztán végső soron azt kell válaszd, ami fontos neked, ami mellett boldogabb vagy, és azt kizárni az életedből, amit könnyebben el tudnál engedni, és valami/valaki mással helyettesíteni.
2022. okt. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Próbálok belegondolni, én mit tennék.

Nekem a munka hivatás. Imádom. De a munkarendem okozna némi problémát az én esetemben is. Viszont a párom egy kiegyensúlyozott embert kapna, aki nem kap gyomorgörcsöt már csak a gondolattól is, hogy menni kell.

Ha feladnám a hivatásom, lehet, hogy nem lenne rossz munkahely, de nem szeretném az biztos. Tudom, szokás mondani, a melós dolgokat nem kell hazavinni. De az ember hazaviszi akaratlanul is, aminek elfolytása szintén gondokhoz vezetne. Szerintem nagyobbhoz, mint amit a beosztásom okoz.

Így én nem adnám fel. Persze aztán lehet betoppan az ajtón egy olyan szerelem, akiért bármit feladnék, sosem lehet tudni. :D

2022. okt. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Majdnem egy éves kapcsolat, komolyra tervezzük. Gyàrban dolgozom, nem àlommunka és nem azért mert nincs végzettségem mert van, csak sajnos protekciò nélkül irodai munkàt szerezni nem sikerült szereznem a végzettségeim pedig ehhez kapcsolòdòak.De az is igaz, hogy nem keresek rosszul itt (helyi viszonylatban) és nemtudom mikor talàlnék màst.Pàromat nem érdeklik az anyagiak, de nekem meg nem a stílusom eltartottnak lenni.. Ha esetleg nem talàlnék màs munkàt huzamosabb ideig.
2022. okt. 30. 21:41
 7/17 anonim ***** válasza:
ha nem tudja elfogadni hogy a munkád miatt kevesebbet tudtok találkozni, akkor megvan melyiket kell választani
2022. okt. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Persze csak bizonytalanra adjam fel a fix bért? Ha bàrmi történik engem nem tart el anyuci apuci...mert anyum örül ha magàt fenntartja apukàm pedig màr nem él.Emiatt félek.
2022. okt. 30. 21:52
 9/17 A kérdező kommentje:
Persze én is szeretnék többet talàlkozni, meg több szabadidöt.
2022. okt. 30. 21:52
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
#8 pont úgy értettem, hogy majd lesz más, aki elfogadja hogy így dolgozol, és tud alkalmazkodni
2022. okt. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!