Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet kibírni az hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kibírni az hogy én nem vagyok fontos annak a lánynak akit én megszerettem?

Figyelt kérdés

Én megszerettem őt de ő nem foglalkozik velem, mert lett barátja akit biztos szeret. Nagyon szar érzés hogy ő rám sem gondol, írtam szülinapjára de vissza sem ír:(

Engem egy lány sem tud megszeretni, más fiúkat meg egyből megszretnek.


2022. okt. 31. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
El kell felejteni és tovább kell lépni. Más nem igazán opció.
2022. okt. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%

Le kell adni az igényekből, vagy maradsz boldogtalan mindörökké. A magunkfajtáknak a ló helyett szamár életcél a valós. Miért elégedjünk meg a szamárral? Mert inkább szamár, mint a semmi!

Kövér nők tinderen, készüljetek! A héten visszatérek, és találok egyet, aki engem akar, vele leszek. Házasság, ha te is komolyan gondolod. Ollé!


32f

2022. okt. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#2: Ugye csak vicceltél?

Ne legyél olyan emberrel aki nem vonz, nem tudod szeretni, csak azért hogy ne maradj egyedül. Így a párodat is átvered, ha csak ha "ló nincs, jó a szamár is" alapon vagy vele. Így megkeseríted mindkettőtök életét.

2022. okt. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A plátói szerelem idézőjeles vaksággal párosulva kegyetlen!


Remélem mihamarabb észhez térsz!

2022. okt. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

3: 2-es vagyok. Gyereket szeretnék. Ha csak olyannal, aki nekem is tetszik, várhatok 60 éves koromig. Itt már megkaptam képcsere után, hogy nem hogy átlagos, de átlagon aluli vagyok, és hogy szerinte jó lenne, ha a saját szintemen keresnék. Kiderült, hogy az én szintem a 120 kg-os nők, csak őket érdeklem. Így hát közülük fogok választani!

Köszönöm a lepontozást is, pedig az igazat írtam le. Január óta kapcsolatban lehetnék, ha akkor nem mondok nemet egy 100+ kilós nőre. Vagy most augusztus óta is lehetne egy talán 150 kilós is. Idén csak ők ketten érdeklődtek irántam.

2022. okt. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztos fájó lehet ez neked most még, de sajnos sok emberrel előfordul, hogy reménytelenül tetszik, vagy szerelmesek egy lányba, de ilyenkor egyszerűen el kell engedni őt, bármennyire is nehéz.
2022. okt. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5: Én nem pontoztalak le, az biztos.

De aki lepontozott az azért tehette szerintem, mert az szép dolog hogy gyereket akarsz, de hazugságra építenél egy kapcsolatot/házasságot.

Elég nehéz úgy élni évekig, hogy el kell viselned egy olyan embert aki egyáltalán nem vonz. Főleg hogy csak a "méhére van szükséged".

Ez olyan megalázó egy nőnek. Nem szereted, nem kívánod, de hordja ki a gyerekedet?

Aztán milyen mintákat fog látni a gyerek amikor apa és anya együtt él?

Értem én hogy nehéz a párválasztás, de ne hazugságra akarj alapozni egy kapcsolatot.

Persze az is benne van a pakliban hogy megszeretsz egy duci csajt, mert lehet hogy olyan a személyisége ami neked is tetszik.

2022. okt. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7


Ne haragudj, de te el vagy varázsolva.

2-es válaszolónak igaza van.

Ha egy férfi csúnya, nagy eséllyel sosem lesz olyan nője, akik tetszene neki.

Rengeteg ember él szar megalkuvó kapcsolatban, mert a külső adottságai miatt másra nincs lehetősége, és nem akar egyedül megdögleni.

Persze aki jól néz ki és válogathat az nyilván nem értheti.

Nagy tévedés azt hinni hogy csak az igénytelen, elhízott paliknak nem jön össze semmi.

2022. okt. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Nem vagyok elvarázsolva. Én ilyen alapon vagyok inkább évek óta egyedül. Tudom, a férfiak nehezebben viselik el az egyedüllétet. De inkább egyedül vagyok, mint olyannal aki nem vonz, nincs meg a kémia. Ráadásul nem hazudom azt senkinek hogy vele akarok kapcsolatot, mikor igazából nem is, csak "ló nincs....".

Egyre több így is a válás. A megalkuvó kapcsolatok nagy része meg inkább anyagi jellegű (válás után nem kapna egyik fél sem annyit amennyiből új életet kezdhetne).

Aki már annyira megalkuvó hogy egy számára taszító emberrel van együtt, hát az nekem nem menne....de ők tudják. Ha növelni akarják a válási statisztikát, hát lelkük rajta.

2022. okt. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!