Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Öszintén ha valaki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öszintén ha valaki nagyon tetszik és foglalt bepròbàlkoztok nàla ugyanúgy vagy inkàbb lelkiismeretesen nem?

Figyelt kérdés

Adott esetben ti egyedülàllò nök vagytok.


Érdekelne ha igen miért ha nem akkor miért nem.


2022. nov. 6. 10:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert másoktól is genyóság, ha szét akarnának szedni titeket ha lenne párod! Nem?
2022. nov. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
18%

1. vagyok

Az más kérdés ha már szakítófélben vannak, te csak közel kerülsz hozzá és tetszel neki.

Persze ez nem mentesít, csak kevésbé gerinctelen!

2022. nov. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Bàrki aki megtetszik foglalt... Ìgy sajnos vagy lelkiismeretlen leszek vagy szingli mégtovàbb.
2022. nov. 6. 10:51
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

Nem próbálkozok. Ha "el tudom szeretni" akkor eleve nem kéne, mert csalfa, innentől számomra megbízhatatlan, ha meg nem, akkor csak simán genyó vagyok és még időt és energiát is pocsékoltam.

Emellett nem tervezek szerető státuszban lenni. Szerintem az a nő, aki így dönt, magát alázza meg.

2022. nov. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Szeretö stàtuszban nem de ha úgy dönt új kapcsolatba kezdene velem akkor...


Bàrmerre megyek ismerkednék mindig a foglalt foglalt...lehet rossz helyen lakom.

2022. nov. 6. 10:56
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

Nem próbálkozom foglalt embernél, aljas dolognak tartom. Az, hogy tetszik valaki, nem indok semmire, ha teszek érte akkor hamar elmúlik bármilyen kezdődő vonzalom.

Amúgy se tudnék soha bízni egy olyan emberben akit sikerülne elcsábítanom a párjától.. Volt olyan, hogy nagyon tetszett valaki, már majdnem alakultal köztünk dolgok amikor kiderült, hogy foglalt.. szerintem 3 másodpercig tartott teljesen kiábrándulni és utána undorral gondolni az illetőre.

2022. nov. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem az, hogy valakit el lehet szeretni, nem feltétlen jelenti, hogy csalfa. Azt viszont biztos, hogy nem a megfelelő párral van, hisz el lehetett szeretni.

Nem gerinctelenség egy nem jól működő párkapcsolatból kilépni. Inkább bátor és gerinces döntés.

Nem fekete és fehér minden és nem lehet mindenkire ugyanazt a sablont ráhúzni. Lehet, hogy x éve nem a megfelelővel házasodott. Nem sz@r ember attól, hogy ezt belátja és mindkettőjüknek ad egy esélyt az újrakezdéshez.

2022. nov. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
"Nem gerinctelenség egy nem jól működő párkapcsolatból kilépni. Inkább bátor és gerinces döntés." Ez így van. Bátor és gerinces dolog kilépni egy nem működő kapcsolatból MIELŐTT elkezd az ember mással ismerkedni. Az nem bátor és gerinces, aki liánozik, az a bátor és gerinces, aki felismeri, hogy nem a megfelelő emberrel van és kilép azért, hogy egyedül legyen. Az élet nem fekete-fehér, de a DÖNTÉS bizony az.
2022. nov. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tennék így. Mert egyrészt gerinctelen dolognak tartom, másrészt ha elszeretem akkor én is így járok majd más elszereti könnyen.


Harmadrészt akkor nem ő az aki hozzám való. Majd annak is eljön az ideje.

2022. nov. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

5, azért ez nem úgy szokott lezajlani, hogy Gizi jelez Pistának, hogy vevő lenne rá és Pista máris dob el mindent Giziért.

Aközött, hogy Gizi jelezte érdeklődését és aközött, hogy Géza dobbant otthonról jellemzően több hónapnyi egyéb történik. És nekem az, hogy titkos talalálkák, lopott idő, sutyiba telefonálás, hazudozás, stb. legyen, már bőven több, mint amit még ne tartanék megalázónak. Nem leszek másodhegedűs, várva, hogy Géza majd dönt egyszer.

Ha valaki kilép önként, az oké, ha nekem kell "kimenteni", "elszeretni", "megmutatni, hogy van jobb is" na az nagyon nem. Mert az ilyen épp így fog dobbantani később, mikor a mi kapcsolatunban van gáz.

Aki gerinces, az nem fog egyből más ágyába ugrani és nem épít hidat, mielőtt az előzőt felégetné. De, sokan vélekednek másképp. Döntsd el, neked mit súg az erkölcsi iránytűd.

2022. nov. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!