Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan veletek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek hogy ismerkedtetek valakivel és idővel a frászt hozta rátok?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg az hogy megismertem valaki pár hónapja megy ez a dolog sokat nem tudtunk találkozni mert messze lakunk. Az elején annyira úgy éreztem passzolunk ráhangolódtunk egymásra... És aztán ahogy egyre jobban ismerjük meg egymást vannak olyan mondatai (talán most kezdi igazán felvállalni magát) amitől a frász kitör.. olyan dolgok tetszenek neki ami egy normális embernek nem... Aberrált dolgok.

Én eldöntöttem hogy ezt be is akarom fejezni csak kezdek félni tőle hogy mi lesz ha azt mondom nem akarom folytatni a dolgot. Járt már valaki így?


2022. nov. 7. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló velem is történt. Pár hónapos ismerkedés volt a pasival. Az elején minden nagyon egyezett, aztán kezdtek belőle kibukni a nézetei. Szeret kisállatokat kínozni, hogy ölné meg a családtagjait... Nekem ez sok volt. Én megmondtam neki őszintén a véleményemet, majd elköszöntem. Nyilván nem értette meg, de ez engem már hol érdekel?

Nem szabad ilyen emberekre időt pazarolni.

2022. nov. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Volt már olyan veletek hogy ismerkedtetek valakivel és idővel a frászt hozta rátok?"


Igen. Bár én ismerkedni se nagyon akartam.

Minden reggel sétáltam ki a vasútállomásra. És szembejött velem egy srác. Köszöntem, hogy jó reggelt, mint bármelyik velem szembejövő embernek.

Erre leállt velem beszélgetni és közölte, hogy elkísér a vonathoz (ami neki ugye másik irány).

Nem igazán tudtam mit kezdjek a dologgal, azt mondtam oké.

Én akkor ilyen 15-16 voltam, ő 20 körül.

Elkísért, beszélgettünk. Fura volt, mert egyből olyanokat kérdezett, hogy bejön-e nekem a hosszabb haja és hasonlók. Igazából akkor ráhagytam. Gondoltam úgyse látom többet.

Aztán ahogy teltek a napok, mindig ugyan ez volt. Mindig kísérgetni akart. A frászt hozta rám, de akkor ez még nem is volt olyan para. Később mikor kinyomozta hol lakom (utca, házszám..) random olyanokat mondott, hogy mindig elmegy az utcában csak miattam, hátha lát meg egyebek.. kezdtem félni. Kerültem is. Amikor lehetett később indultam reggel vagy fuvarral mentem a vonathoz.

Aztán egy idő után nem láttam többet. Majd eltelt kb fél év, nekem lett párom és egyszercsak rámírt egy regényt a semmiből..

Megmondtam neki, hogy már az elején félreértett, én az eg világon semmit nem akarok tőle, csak köszöntem. Ennyi.

És azt is mondtam, hogy lett párom (aki azóta is velem van). Végül tiltottam is, biztos ami tuti.. 😃


Azóta is gyakran eszembe jut, Rémelem már nem járkál az utcában engem keresve. 🥲


Mindenképpen beszélj vele, hogy ez neked így nem oké és nem feltétlen szeretnéd folytatni. Bár nem tudok részleteket hogy mégis milyen dolgokra gondolsz, de kétlem, hogy bántana miatta vagy ilyesmi.

Esetleg kifejtenéd milyen beteg dologról van szó?

(A saját regényért bocsánat, kicsit hosszabbra sikerült. 😅)


20N

2022. nov. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
Rendszeresen. Minden nő előjön a "És mit dolgozol?" kérdéssel, meg a gyerek témával. Na én ezek után szoktam lelépni.
2022. nov. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem az őszinteséggel van de tényleg megijedtem tőle. Mindegy nem tudok mást tenni megmondom neki.
2022. nov. 7. 12:27
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#3: erősen kétlem, hogy MINDEN nő előjönne a gyerek témával, már ne is haragudj. Pláne a huszonévesek körében.
2022. nov. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!