Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig tartott a leghosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartott a leghosszabb párkapcsolatotok? Miért ért véget?

Figyelt kérdés
A többi kapcsolatotok esetében mi volt a szakítás oka?

2022. nov. 16. 02:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

6 ev. Kiszeretett belolem. Bar ezt nem is banom.

Masodik 5 honap, ott nekem nem alakult ki az erzesek.

Harmadiknal nem tudott leallni egy csajrol, ez okozta a legtobb problemat, utana mar csak lefele volt. 6 honap volt. Ez faj most jelenleg.

2022. nov. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

4 év volt az első kapcsolatom, más irányba fejlodtunk nagyon, szakított velem.

Volt egy 6 hónapos kapcsolatom, ott a srác nem tudott túl lépni az exen és így jött össze velem. Szenvedés volt az egész, végül ő szakított.

Aztán volt egy harmadik, szinten 6 hónapos kapcsolat, ott a mai napig nem tudom, mi nem volt jó, mert sosem mondta vagy éreztem, hogy baj lenne. Két év telt el azóta, van másik kapcsolatom is, de ezt meg mindig nem tudtam lezárni, nagyon bántóan viselkedett.

2022. nov. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

2 sráccal volt 4-4 év.

Az egyik megcsalt. Vele jártam 17-21 éves koromig, ő 7 évvel volt nálam idősebb, azt hittem az idősebbek már komolyabbak, és mégsem. Ő pénz alapon választ nőket. Velem azért volt mert a szülői hátterem családom pénzes és komolyan vett engem. Aztán mikor látta hogy nem fognak házat rakni alánk összejött egy vállalkozó nővel akik bevették a családi vállalkozásba. Utólag tudtam meg a haverjátol hogy a párom mindog is a pénzt nézi a nőkben. Hát 21 évesen fel kellett ébrednem a szerelmes álmomból, meg a naiv gyerekkorból.


Másik párom már 25-29 éves koromig volt, eljegyzés is volt.

Vele azért lett vége mert megváltoztam. A kapcsolatunk kb első 3.5 éve arról szólt hogy megfelelési kényszerben éltem vele, azaz nem volt szabad pl szoknyát hordanom sminkelnem, vagy kötelezett arra hogy jó munkahelyem legyen, állandóan beszólt amikor még csak röpke tingli tangli alkalmi munkákból éltem, állandóan ment a lenézés, amikor meg karrierr építettem és többet kerestem mint ő nem velem örült hanem lenézően mondta biztos csak mákom volt, azt ő is megtudná csinálni amit én stb

És amiért hiába változtam érte, no smink, no szoknya, karrierem is van, mindenben hoztam ami neki kell és még AKKOR IS, csak beszólt gúnyolt, alázott, más nőket lesett mellettem!, elegem lett a megfelelésből. Csakazért is felvettem szoknyát pl, kiálltam önmagamért, csakazért is büszke voltam magamra, a teljesítményemre, és lesz.rtam mit gondol, visszabeszéltem már neki, és ekkortól indult mélyzuhanásba a kapcsolatunk, a veszekedések állandósultak és elfajultak a teljes ordítozásig is, és megbeszéltük hogy bontjuk az eljegyzést, amire én határozottan bólintottam is hogy igen, befejeztük!akkor elsírta magát. De vége.


Azóta egy sminktelen szemüveges tehénnel van aki csicskul neki amolyan csendes házi takatító csicska és aki nem hord szoknyát se. És akit csal is. Ez való neki nem én. Legyenek boldogok.

2022. nov. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Folyt a többi rövidebb kapcsolatomnak azért lett vége, mert családtervezés nem megy velük.

Lúzerek, linkek, drogosak vagy mentális beteg féltékenyek, az ilyenekkel 1-2 éveim voltak csak

2022. nov. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
14 év a leghosszabb és legutóbbi. Ígérgette, hogy feleségül vesz de nem történt meg (szakításkor mondta, hogy pont mostanában akarta megkérni a kezem pff), nem akart dolgozni és a haverok fontosabbak voltak mint én. Ezen kívül volt még egy futó kaland és egy tini szerelem kb. 4 hónapig. Mostani kapcsolatom 5 hónapja tart.
2022. nov. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

8 év, más irányba fejlődtünk, mást vártunk el egy kapcsolattól, másképp láttuk már a jövőt. Ennek nem rég lett vége, egyenlőre jó egyedül.

Egy korábbi kapcsolatom volt csak, az 6 hónapig tartott, ott egyszerűen nem alakultak ki bennem mély érzések, nem vágytam rá. Vártam, hátha jön az érzés, de nem, így szakítottam.

2022. nov. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

7 éve tart a jelenlegi kapcsolatom, nincs szó szakításról.


A leghosszabb ami véget ért az másfél év volt. Különösebb oka nem volt, kiszeretett belőlem.

2022. nov. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A leghosszabb párkapcsolatom 4 évig tartott, ott kölcsönösen kiszerettünk egymásból. A legutóbbiban nem kaptam annyi figyelmet, mint szerettem volna, ezért szakítottam.
2022. nov. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Az első kapcsolatom 3 évig tartott. Egy idő után ő "összezavarodott" mert hogy lehet szerelmes lett valakibe akivel közben történt ez az... Nyilván én nem akartam már tőle semmit. Akkor nagyon fájt de most már nem bánom hogy így lett, tanultam én is belőle, felébredtem.


A második jelenleg is tart, 5 éve vagyunk együtt. Idén volt az esküvőnk. Remélhetőleg ez így is marad örökre. :)


Nem volt sok férfi az életemben mert tingli tangli kapcsolatokba soha nem akartam belemenni.

29N

2022. nov. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A legelső kapcsolatom 7,5 évig tartott. 18-25 éves koromig. Velem egyidős volt az illető. Akkoriban csúnyácska voltam, nem igazán hangsúlyoztam ki a nőiességemet, mert nem is engedte. Meg volt szabva az, hogy nem sminkelhetek, nem öltözködhetek szépen, csinosan, mert az krvás. Nem voltam magammal megelégedve, ezt ő ki is használta. Először lelki zsarolás, majd fizikai bántalmazás következett. Állandóan féltékeny volt, rögeszmésen gyártotta az elméleteket arról, hogy hogyan csalom meg. A végén annyira belehergelte magát, hogy ő maga is elhitte. Sose csaltam meg. Amikor harmadszorra kezet emelt rám, felpattantam, közöltem vele, hogy soha többé nem akarom látni. Tönkretett lelkileg teljesen. Nagyjából eg év kellett mire sikerült összekaparni magamat.


26 évesen ezután volt egy 4 hónapos maszatolás (minden volt az csak nem kapcsolat), de ott a csávó volt defektes. Anyuci kicsi fia aki legózgatott magában egyedül. 36 évesen az anyja nyakára volt nőve. Én akkor már egyedülálló albérletben lakó dolgozó nő voltam. Nyilván a nagy ellentétek miatt nem is működött ez az egész. Hiába volt idősebb majdnem egy évtizeddel, agyilag még éretlenebb volt, mint az exem.


Utána ismertem meg a férjemet, aki 6 évvel idősebb, mint én. Egy évig csak alkalmilag jártunk össze. Ő is akkor lépett ki egy nagyon zűrös kapcsolatból. Nem akartunk egyből fejest ugrani valami komolyba így. Csak jól éreztüo magunkat. Aztán lelkileg sikerült összeszedni magunkat egymás mellett és szexnél jóval több alakult ki köztünk. 4 éve vagyunk együtt, idén tavasszal házasodtunk össze és nyáron született meg a kislányunk, akit terveztünk. Remélem, hogy ő lesz az utolsó férfi az életemben. Haza érkeztem mellette.


31 N

2022. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!