Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belém mièrt nem szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém mièrt nem szerelmes soha senki?

Figyelt kérdés

Huszonéves lány vagyok. Vannak jó barátaim, jó életem amivel elégedett vagyok. Sokan különlegesnek és kedvesnek, közvetlennek írnak le. Rengeteg dologért hálás lehetek az életemben, ahova eljutottam, hogy tanulhattam, hogy céltudatos vagyok a jövőmben

Voltak akik udvaroltak életemben, de ha visszaemlékezek, soha SENKIT nem fogtam meg annyira hogy nagyon szerelmes legyen belém. -Egy Kapcsolatom volt (1évig) természetesen a másik nem szeretett… ismerkedek hónapok óta valakivel de nàla azt érzem az exe mennyivel szebb, vékonyabb (habár totál nem releváns mert hazug, és megcsalta a srácot) és valószínűsítem ő sem lesz szerelmes belém, már álmodtam is ezzel. Habár ő rengeteget tesz azért hogy kapcsolat lehessen, mégis kételkedek.. én miért vagyok kevesebb? Mások annyira hamar találnak valakit maguk mellé, szerelmesek lesznek. Persze, én minőségi párt keresek és nem akárkit

Ha mások szerint nagyon jó személyiségem van, akkor miért nem szeretett soha senki? Az exem se becsült, egy indokot se tudott mondani mi baja volt a kapcsolattal. Ezek a belső bizonytalanságaim nem sugároznak ki, ezt csak ide akartam kiírni. A legjobb barátnőmmel is hasonló a helyzet…


Másokat miért szeretnek jobban? Mi a baj? Nem vagyok csúnya, nagyon jó életem van, és ezt a hálát az élet annyi területén visszakapom..de itt? És ha ő se lesz belém szerelmes akivel ismerkedek?


Nem akarok még egy kapcsolatot ahol csak félig szeretnek,miközben én rakok a kapcsolatba



2022. nov. 16. 17:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
9%
Nem vagy picit olyan robotos , tanarnenis szemelyisegu? Altalaban az ilyen tipusok szoktak kevesebb erzelmet kivaltani a ferfibol.
2022. nov. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%

Nyugi engem se szerettek ugy ahogy en oket,csak potlek voltam altalaban mas no helyett.

Szoval nyugi nem vagy egyedul😄

2022. nov. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Nem vagyok, de ezt hiába is magyaráznám milyen vagyok egy anonim oldalon… járok bulizni, sokat utazok, sportolok, egyáltalán nem ilyen vagyok

Mosolygós, szeretem a humort

2022. nov. 16. 17:19
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lebecsülöd magad. Nem hagyod őket teperni érted. Dolgozz az önbizalmadon.
2022. nov. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
37%
3. Tul komoly vagy esetleg kerdezo? Nem ez a muanyag mosolygos colgate reklam?
2022. nov. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
0%
Képet és megmondom. Mehet privibe is
2022. nov. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok még egy kapcsolatot ahol csak félig szeretnek,miközben én rakok a kapcsolatba


Ne rakj bele többet, mint amennyit szívesen, gond nélkül tudsz adni.

2022. nov. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
67%
Itt a megoldás. Rakj bele keveset és akkor a másik tuti, többet fog😂
2022. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
14%
Gondolom nem igényled. Nincs kommunikációs készség csak várod hogy a pasi szórakoztasson és várod a sült galambot.
2022. nov. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
70%
Ilyenkor a nyitottsag szokott a problema lenni. Tul tavolsagtarto vagy, igy csak olyanok probalkoznak nalad, akik leszarjak, hogy korulotted falak vannak. Aztan aki atjut ezen, annal meg felejtos leszel. Normalis ember meg nem fog kezdemenyezbi nalad, mert van annyira empatikus, hogy erzekeli a tavolsagtartasod. Te meg pont ilyenre varsz, aki empatikus, nyitott es tud az erzeseivel banni. Azzal, hogy megnehezited a veled valo kapcsolatfelvetelt pont kizarod a celkozonseged. Azok maradnak csak, akik kepesztenek, de azt mar te is tudod mennyit er.
2022. nov. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!