Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok annyira szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok annyira szerelmesek hogy mindent elneztetek a parotoknak? Megcsalast, megalazast kihasznalast?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem szerelemből akkor miért? Kort és nemet is írhattok
2022. nov. 24. 18:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Voltam már szerelmes, de ez nem tartozik a szerelemhez. Ne a szerelem tesz vakká, és kihasználgatóvá, hanem a másik ember ártó szándéka és befolyása.


29/F

2022. nov. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem szerelem az, amikor a másik vakon elnéz a párjának mindent. A szerelemben nem csak a másikat de magadat is tudnod kell tisztelni, ahol pedig ezt nem tudod megvalósítani, az érzelmi függés és ragaszkodás, nem pedig szerelem.
2022. nov. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Volt annyira szerelmes az exem, hogy elnézte azt, hogy milyen lekezelő és gyerekes vagyok vele és mindenki mással. Igaza volt, egy idióta voltam és jól tette, hogy (évekkel ezelőtt) kidobott. Ne haragudj Mónika.

33F

2022. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
3: Ezt neki írd, ne itt nekünk.
2022. nov. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Már nagyon régóta nem áll velem szóba. :)

#3

2022. nov. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
Akkor nekünk se írd. Azt hiszed ez bűnvezeklés? Hát nem az. Viselkedj kultúrárt emberként és meg vagy bocsátva. Nem feltétlen annál a bizonyos nőnél, talán majd a következőnél.
2022. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ezt valaki nem a másik iránti szeretetből nézi el, hanem a saját maga iránt nem érzett szeretet miatt. Kicsi önbecsülés, önutálat, úgyse érdemlek jobbat, stb. hozzáállás miatt.

Mert szerethetem én bármennyire a másikat, ha magamat szeretem, akkor úgyis elhagyom, ha nekem árt, mert én vagyok az első és legfontosabb.

2022. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
3 Szerintem nem baj hogy elnézést kérsz. Ezt is kell értékelni
2022. nov. 24. 19:08
 9/17 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem sem baj, hogy bocsánatot kér, csak az hogy itt teszi, az a szánalmas. Persze ertető ha le van tiltva meg miegymás, csak miért nekem kell eztbolvasni. Kiáltsa az égbe, vagy írja a homokba ahol elmossa a tenger... Vagy egy értelmes tipp, a csaj háza elé pirossal, vagy postai level stb... Egy csomó jobb helye is lenne a bocsánatkérésnek, nem itt ahol csak elrohad az online térben.
2022. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Ember, állíts már magadon... mi közöd van ahhoz, hogy hová írja ki? Mit fáj ez neked?
2022. nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!