Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kilépjek egy olyan kapcsolatbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilépjek egy olyan kapcsolatból, ahol nem érzem magam jól, vagy folytassam a megfigyelést?

Figyelt kérdés

Nagyon úgy gondolom, hogy a lánnyal meg kellene szakítanom a kapcsolatot. Egyáltalán nem bízok benne. Olyan helyzet alakult ki, aminek következtében talán nekem semmi keresnivalóm mellette.


Viszont arra is gondoltam, hogy ezt a kialakult helyzetet megfigyelésre is használhatnám. Hogy ha ilyen történik legközelebb, akkor részleteiben ismerjem az esetet, és megértsem pontosabban azokat a lélektani folyamatokat, amik ilyenkor egy nőben zajlanak. Így értékes adatokat gyűjthetek be, amiknek hasznát vehetem.


Ti mit tennétek a helyemben?


2022. dec. 3. 23:57
A kérdező szavazást indított:
Lépj ki ebből a kapcsolatból.
Maradj bent. Gyűjtsd össze a szükséges adatokat, aztán ha gondolod, utána lépj ki.
12 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%
Attol függ mi történt..
2022. dec. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha rosszul érzed magad ki kell lépni, felesleges elemezni, ha nincs bizalom.

Lehet, hogy te méred rosszul fel a helyzetet, és magadat kellene elemezni, de mivel nem írtál a körülményekről semmit, csak hogy neked rossz, az ő mozgatói érdektelenek.

2022. dec. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hogy lenne már felesleges elemezni, mikor értékes adatokat gyűjthetek be, amiket majd felhasználhatok máskor, ha ilyen szituban kerülök? Bizalom az nincs, de ez lényegtelen, mivel nem romantikusan, hanem racionálisan közelítem meg a helyzetet.
2022. dec. 4. 00:27
 4/23 A kérdező kommentje:
Magamat is elemzem, de az könnyebb.
2022. dec. 4. 00:28
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Nincs A Nő.

Nagy pofára esés lesz, ha egy esetre akarod alapozni másik viselkedését is.

2022. dec. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem másokét, csak az ilyen személyiségű/jellemű nőkét, akik egy csoportban vannak, és lényegében ugyanolyanok.
2022. dec. 4. 00:32
 7/23 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem jól gondolod, elemezni kell az ilyent, főleg ha még nem volt előtte ebben részed. Egyébként se jó dolog ez a szakítás, ha már össze jöttetek próbáld meg kihozni belőle a maximumot. Ha nagyon nem vagytok összeillőek akkor persze nem kell játszani vele, de ez egy olyan szitu amiből ő is legalább annyit tanulhat, mint te. A lényeg ha elváltok végül akkor is békében tegyétek, ne bántsátok egymást!
2022. dec. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#7


Végre, egy normális válasz. Azt csinálom. Kihozom belőle a maximumot, begyűjtöm a szükséges infókat. Aztán ha úgy van, lapátra teszem a csajt.

2022. dec. 4. 01:20
 9/23 A kérdező kommentje:

#7


Ó, hát ez játék. Szerintem ő is játszik velem, csak nem meri magának bevallani, mert az önképe nem engedi.


Na mindegy. Jó éjt skacok.

2022. dec. 4. 01:22
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
Nincs a nő, és nők csoportja sem, egy nő van, nem tudsz semmiféle következtetést levonni, ami minden nőre igaz lenne belőle.
2022. dec. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!