Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha ezt mondja akkor így is érti?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt mondja akkor így is érti?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe szerelmes vagyok, de csak barátok vagyunk. Emiatt van sokszor az hogy a viselkedése miatt párszor elszomorodom. Többször felvetettem már neki, hogy jobb lenne ha eltűnnék az életéből, nem szenvednék legalább. Ő mindig azt mondja hogy szomorú lenne miatta, de nem fog rám erőltetni semmit. Jól értem, hogy ez finoman mehfogalmazva a "mindegy, csinálj, amit akarsz"?

2022. dec. 4. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Most mit vársz mit kellene mondania?


Ő valószínűleg nem szerelmes beléd és fárasztó lehet neki, ha ilyenekkel traktálod, hogy te el akarsz tűnni. Valószínűleg csak kedves veled igen, de amennyiben sokszor előadod még ezt amire "vársz valami csodás reakciót" egyszer azt fogod kapni, hogy bunkó lesz és az bizony rosszul esik majd.



Én is most bunkó vagyok, de máshogy ezt nem lehet értésedre adni valószínűleg.

2022. dec. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem viszonozza az érzéseidet, akkor számára ez egy teher, talán úgy érzi, nyomást gyakorolsz rá ezekkel az érzelmi kifakadásaiddal.

Lehet, hogy neked is könnyebb lenne, ha kicsit hátra lépnél.

2022. dec. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, felejtsd el, bármilyen rosszul is esik. Öt nem érdekled, minél előbb rájössz, annál jobb lesz. Nagy levegő és hagyd a francba.
2022. dec. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, mintha ezzel akarnál kicsikarni tőle valamiféle érzelmet. (Nem fogsz). Ha maradt egy kis önérzeted, elengeded, nem várod meg míg becsajozik.
2022. dec. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!