Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen hatással lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hatással lehet egy fiatal lány későbbi szerelmi és szexuális életére, ha egy idősebb pasival veszti el a szüzességét, aki utána eltűnik?

Figyelt kérdés

Egy 18 éves lány megismerkedik egy 30-as pasival, és elkezd érzelmeket táplálni iránta. A férfi olyanokat mondd neki, hogy komoly kapcsolatot akar vele, majd az egyetem alatt össze is költözhetnek. Megtörténik a szex, és a férfi utána eltűnik, szó nélkül.


Mit okozhat ez egy lányban a későbbiekben?


2022. dec. 9. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalság bolondság
2022. dec. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Csalódást. Férfigyűlöletet, általánosítást.

Hatalmas bizalomvesztést a saját tudása és hite felé, nagy önmegkérdőjelezést.


Feminizmust. XD

2022. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem tanul ebből, akkor sértettséget. Ha tanul ebből, akkor lesz minimális értelme, hogy szarba csapott sovány vígasznak.
2022. dec. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
18 éves lány voltam és még szűz. Nem is volt senki komoly kilátásban, viszont már kíváncsi voltam, milyen lehet a szex. Összefutottam egy rég nem látott haverommal, aki pár évvel idősebb volt nálam és nekem mindig is bejött. Elmentünk csavarogni, aztán összekavarodtunk, iszogattunk nála, aztán végül megtörtént. Gondoltam, hogy nem lesz folytatása, nem is ígért semmit, ennek ellenére nyilván rossz érzés volt, hogy utána nem keresett.
2022. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért számít itt a kor? Ha vele egykorú bassza át, az jobb?
2022. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Csalódottság, az önbizalom lerombolása, bizalomvesztés mások felé. Úgy érzi az ember, hogy értéktelen, mert ki tudták használni.
2022. dec. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

fogd fel úgy, h. kaptál egy leckét az élettől.

naivan belementél, és tanultál belőle, remélhetőleg.

2022. dec. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
amúgy 5-nél van a pont, nem az életkor a lényeges, hanem, h. átbaszott.
2022. dec. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Senki nem igerhet semmit, hisz szex utan is barki meggondolhatja magat barmikor. Az eskuvo igeret is kamu..egeszsegben, betegsegben, szegenysegben gazdagsagban...aztan az elso ilyen felorli a kapcsolatot. Kerdezo, tanulj meg szeretni es elengedni, barhol, barmikor barkit, errol szol az elet.
2022. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!