Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért cikiznek a a virtuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért cikiznek a a virtuális világban,(chaten)ha kérdeznek,hogy van-e párom,és azt felelem,hogy férjem van és nem párom? Régi felfogásban nőttem fel, ahol a házasság volt a mérvadó, nem csak az együttélés minden nélkül.

Figyelt kérdés
Ha valakinek ezt le merem írni akkor jön az anyázás meg a durva trágárságok, amiket elég nehezen tolerálok..Mit tudok tenni az ilyen agyhalott emberekkel?Miért nem bírják elfogadni,hogy teljesen más a véleményünk erről a dologról?Miért kell mindjárt a sárga földig elhordani,mert nem érdekel az ő magánügye,hogy kivel akar éppen ......?
2022. dec. 16. 01:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, milyen körökben mozogsz, én is férjemnek hívom a férjem a barátaim előtt meg azok előtt is, akikkel együtt szoktunk játszani. Senki sem ugatott be miatta. Lehet nem 12 évesekkel kellene szórakozni
2022. dec. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem 12 évesek írnak rám,hanem 25-60 éves korú férfiak. Beszélgetni járok fel,és amikor erre terelődik a szó,javítom,hogy nem párom van hanem férjem. És ezen megy a hisztéria,hogy ósdi vagyok..mert azt írom,hogy a férjem..
2022. dec. 16. 01:37
 3/22 anonim ***** válasza:
49%

Azért, mert a párom, az a férjet is jelenti.

Budapesti vagyok, nem tudom, nálatok talán mást jelent a pár.

Tehát olyan, mintha azt mondanád, nem lány a gyereked, hanem jány.

:)

Tehát belekötsz abba, akivel beszélgetsz éppen.

2022. dec. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván ők máshogy képzelik a beszélgetést, konkrétan baszélgetésnek, ezért veszik rossz néven a férjedet, illetve a titulusa javítását.
2022. dec. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
23%
Fiatal vagy , nem megszokott .
2022. dec. 16. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Az menjen ilyen fórumokra beszélgetni, aki fel van készülve a stílusra is.

Itt nem a magas szintű filozofálgatás megy, ahhoz túl alacsonyszintű a társaság. Sajnálom, ha mások az elvárásaid, interneten ez a szint. Lehet, hogy érdemes lenne máshol ismerkedned és beszélgetned, ahol arccal és névvel kell vállalni a véleményed, ott sokkal kevesebben bunkók.

2022. dec. 16. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

Ne ugy ird hogy kijavitod a masikat.

Hanem sződd bele a mondandódba.

Pl igen, a férjem nemsokára jön is haza.

Vagy igen, majd megyunk is el a ferjemmel nemsoká.

2022. dec. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nekem az is fura, hogy férjed van de a neten ismerkedsz más pasikkal. Ők is kb azért szólnak be, mert férjed van, ők meg azt hitték lehet valami.
2022. dec. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
37%
Ne foglalkozz vele, a vlág fejlődik, a zembereknek már nem feltétlen kell fejlődniük. A "pár' szó tartalma olyan, mint egy darab xar: eldobható, bármikor. A "férj" szónak talán még van tartalmi része, azaz van benne érzelem, bár nem bizti, mert sokan ilyen állapotban is csak társas magányban élnek.
2022. dec. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérdezik, van-e párod, válaszold azt, hogy igen, van, férjnél vagyok (házas vagyok). Így, bár konkretizáltad, mégsem tűnik kioktatásnak. Ha erre is így reagálnak, akkor sztornó.
2022. dec. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!