Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rossz ember vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy házas férfiba, úgy, hogy nekem párom van. Sosem mondtam el neki, se másnak. Viszont belülről megesz ez a dolog, szörnyen érzem magam miatta. Igazából csak várom, hogy elmúljon, vagy nem tudom. Mivel a páromat is szeretem, nem szakítottam vele, a kapcsolatunk ugyan olyan, mint volt. Ha azt érezném, hogy már nem tudok úgy tekinteni a páromra, mint előtte, akkor szakítanék vele. Igazából, ez csak amolyan fantáziálgatás a másik férfiról, amikor nincs ott velem a párom.


Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy külső szemlélőként ez hogy hangzik.



2022. dec. 19. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Van lelkiismereted ezért nem mondanám hogy rossz vagy, de ha folytatod akkor az vagy!
2022. dec. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

- Azt hiszem a feleségem meghalt

- Miből gondolod?

- Az ágyban ugyanolyan, de már nem mosogat.

2022. dec. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Ez lehet, hogy csak egy vágy, hogy kipróbálnád az újat, mással, mert a pároddal lehet, hogy már unalmas és lehet, hogy túl egyszerű és sablonos...
2022. dec. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagy, de lehetsz mint az első írta és szerintem azért érzel így, mert egy elszalasztott lehetőség, vágynál új partnerre és ha jön más férfi, aki megmozgat legalább egy kicsit ugyan ide fogsz jutni, mert kevés neked a párod, nem vagy belé szerelmes.
2022. dec. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Rossz ember emiatt biztos nem vagy.
2022. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az érzelmek ilyenek..képesek elsodorni minket.

Nem vagy rossz ember azért mert van egy kis részed ami másra is vágyik.

Rossz ember akkor lennél ha megadnád magad az érzésnek. Persze nyilván nem szabad másra sem gondolni azért..:)

2022. dec. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Ha te is érdekled azt a férfit, még ha van felesége, de gyerek nincs, (ez fontos, hogy ne legyen!!!), akkor akár még össze is jöhetsz azzal az emberrel. De olyannal együtt lenni, akibe nem vagy szerelmes, nem érdemes.
2022. dec. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha kölcsönös kár szenvedni ( ha van gyereke, ha nincs) :-) Lehett pont ő is ugyanúgy fantáziálgat rólad a felesége mellett és hidd el nem kell elmondanod neki azt úgyis látja rajtad amikor beszéltek, hogy vannak érzéseid!
2022. dec. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
Miért lennél rossz ember? A szerelem nem észérvek mentén közeledik, kérdezi, ki felé irányuljon, az csak jön, és letaglóz.
2022. dec. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!