Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerinted tud működni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted tud működni egy párkapcsolat, ha a nő az idősebb? Te járnál nálad fiatalabb pasival? Ha igen, max. hány évvel fiatalabbal?

Figyelt kérdés

2022. dec. 20. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Működőképes, vannak rá példák.
2022. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is működhet. Egy párkapcsolat működőképessége nem azon múlik, hogy a férfi hány évvel idősebb vagy fiatalabb a nőnél (kivéve nagyon nagy korkülönbséggel, ott azért már ritkább). Ha úgy látom, hogy egy tőlem kb 3-4 évvel fiatalabb férfival van esély egy jó kapcsolatra, akkor a csak kora miatt biztos nem utasítom el.
2022. dec. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Vannak a környezetemben példák ilyen kapcsolatok jól működésére.

Én magam annyira nem hiszek benne, ezért sem mondom meg egy nálam 7 évvel fiatalabb kollégámnak, hogy nekem nagyon bejön. Miközben egy 3 évvel fiatalabb kollégám pedig bepróbálkozott, mert neki meg én jönnék be.

Néha igazán egyezhetnének a dolgok. :-D Alapjáraton nem hiszek a fiatalabb férfi felállásban, de az élet jelenleg nem ezt hozta. :-D 40N

2022. dec. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Én hozzá is mennék 😂 5,5évvel fiatalabb nálam, de nem azért estem bele. Viszont mivel kezdetben a külső elég meghatározó, kell ahhoz, hogy felkeltse az érdeklődést, ahogy öregszem, egyre nagyobb az esélye, hogy nálam fiatalabb tetszik meg, mert az idősebbek már rondák, az na. -10év nekem simán beleférne. Más kérdés, hogy fordítva erre kicsi az esély.
2022. dec. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Agyban nem mindegy mennyivel éretlenebb, vagy érettebb. Nem korban.
2022. dec. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt kapcsolatom 4 évvel fialabb férfival (31N-27F) nem a korkülönbség miatt váltunk szét. A környezetemben is vannak párok 5-8 éves korkülönbséggel a nők javára. Kiegyensúlyozottnak tűnik a kapcsolatuk külső szemmel.
2022. dec. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Par ev siman
2022. dec. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az 5-ös mondja, a szellemi érettség nagyon sokat számít. És szerintem itt azért válik nehezebb tereppé az a felállás, amikor a nő idősebb, mert a nők általában sokkal hamarabb érnek/önállósodnak, a környezetemben legalábbis. A másik necces pont a gyerekvállalás, nőknek ugye hamarabb ketyeg a biológiai órájuk, úgyhogy ha nem mondjuk 1-2 év korkülönbségről beszélünk, akkor könnyen kialakulhat olyan helyzet, hogy a nő lassan kicsúszik az időből, a férfinek pedig frusztráló lehet, hogy x éven belül el kell kezdeni a babaprojektet (előtte esetlegesen megházasodni, azt megszervezni, előtte lánykérés) ha készen áll rá, ha nem. Ha pedig a nő olyan életkorban van, hogy még van ideje várni, akkor a férfi meg (ha mondjuk egyetemet végzett) épphogy kikerült a munkaerőpiacra, és nem biztos, hogy olyan erős még a fizetése, hogy abból el tudna tartani egy családot.


Szerintem egy ilyen felállás akkor működhet a legjobban, ha a két fél (már) nem akar közös gyereket, teljesen önállóan élnek és minimum 5-10 éve dolgoznak főállásban. Ismerek ilyen párt, rájuk ez volt a jellemző.


(Én 26 éves vagyok, nekem egy fiatalabb - ha nem mondjuk hónapokkal fiatalabb - férfiról beszélünk, nekem még nagyon fiatal lenne.)

2022. dec. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Igen

Max. 5 év különbség számomra a megfelelő felfelé és lefelé is, más generációk nem is vonzanak

2022. dec. 21. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt több olyan kapcsolatom ahol idősebb volt a nő. 9 év volt a legnagyobb különbség és nem a kor miatt lett vége.
2022. dec. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!