Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagy baj ha úgy érzem szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj ha úgy érzem szerelmes vagyok saját magamba?

Figyelt kérdés

Állandóan a tükör előtt csodálom magam.

Ajándékokat is veszek magamnak aztán elrejtem. Én vagyok benne az álmaimban. Ha valaki megbámul mintha féltékeny lennék, és dühös.

Senkit nem engedek a közelembe miért van ez?



2022. dec. 24. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Aludd ki magad.
2022. dec. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Akkor miért írogatsz ide szerelmes témában? Még a végén belédszeretünk és megcsalod magad. A pároddal beszélj a kapcsolatotokról ne a neten teregesd ki, sőt elég ha rádgondolsz még beszélni se kell :)
2022. dec. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Ebben a kaocsolatban csak 1 ember van. Nincs veszekedés, nincs konfliktus, nincs szakítás. Soha senkit ne engedj magad mellé furakodni.
2022. dec. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó lehet, biztos boldog vagy 😂😂😂 Sajnos én utálom magam
2022. dec. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pszichiátriai eset vagy. Orvos látott már?
2022. dec. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom mit szívsz, de szerintem jobb is.
2022. dec. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Sok boldogságot, vigyázzatok magatokra! ❤
2022. dec. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Elmúlt. Most jöttem rá hogy amúgy csúnya vagyok, úgy nézek ki mint egy elfajzott hajam is milyen.


Hogyan szakitsak magammal

Mi van ha szomorú leszek?

2022. dec. 25. 22:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Valaki biztos irigykedett a boldogságotokra és bevonzottad emiatt a rosszat. Ezért nem szabad világgá kürtölni, remélem a facebookra nem tettél fel közös képeket, ha igen szedd le! Még van remény!
2022. dec. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!