Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyakori az olyan eset, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori az olyan eset, hogy a nők 14 elteltével ezt írja egy üzenetben a párjának?

Figyelt kérdés

"Előtted volt pár pasim de még téged nem ismertelek meg nem tudtam mi az hogy elélvezni

Lehet ez miatt is ragaszkodom hozzád"

Kisebb vita után kaptam ezt a szöveget a páromtól. Mit akart evvel kifejezni?


2022. dec. 26. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Utál.
2022. dec. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kellesz neki, és békülni akar.
2022. dec. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Azt hogy csak a szex miatt van még veled, de már nem szeret.
2022. dec. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3

Ez az egy dolog amit nem tudom elképzelni.

Volt egy műtétje ezelőtt 11 évvel, ami "mellékhatásaként" a szexuális étvágya töredéke egy átlagosnak mondható 41 éves nőének.

Más ötlet?

2022. dec. 26. 12:47
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Figyu! Ezt miért nem tőle kérdezed meg? #nemrosszbó
2022. dec. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Figyi, nekem 10-12 éves koromban voltak ilyen barátnőim, akik nagyon ki akartak erőszakolni valamilyen választ, amit a kis fejükben megálmodtak. Mondd, mit szeretnél hallani, leírom neked.
2022. dec. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5

Megkérdeztem választ is megkaptam. A kérdés arra hivatott, más mit gondol ilyen kapcsán.

2022. dec. 26. 13:49
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Lenne hová menni a párodnak ha nem veled lakna?

Tudna egyedül albérletet fizetni, vagy a szüleihez visszamehetne?

Mert sokszor van az a szitu, hogy valaki már csak azért van a másikkal mert lakhatási válság van, és ketten még akkor is könnyebb, ha az érzelmek már régen elmúltak. Kimondani egyenesen szemtől szembe nem fogja, hanem ilyen "mondvacsinált" indokok jönnek ki belőle egy-egy veszekedés alkalmával. Vannak olyanok is akiket már csak a megszokás tart össze.

Nem mondom hogy nálatok ez van, csak ez is egy lehetséges verzió.

Úgyhogy bármi lehet a megjegyzése mögött.

2022. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8

Hát ezen nem kellet gondolkodnom, de alapjából igazad lehet.

2022. dec. 26. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!