Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20-25 év közötti fiatal párok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 év közötti fiatal párok milyen gyakran és milyen programokat szoktatok együtt csinálni?

Figyelt kérdés
Mennyit költötök programokra egy hónapban?
2022. dec. 31. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Párom DJ így javarészt bulik.

Tesói, haverjai felszolgálók szakácsok, így éttermezések is.

Aztán van stúdiójuk is ott is összegyűlünk, bandázás megy, zeneszerkesztések is stb.

Szokott néha zongorázni gitározni is(apával is, spanyolt is, majd linkelem), én meg énekelek dalokat tanulok tőle, vagy csak ugy beugrik nekem valami éneklek, erre ő előveszi a gitárt és alájátszik valamit.

Sokszor otthon vagyunk és főz nekem (istenieket csinál), azzal ébreszt elektronikával, ami a fejemben megy éppen zene, van bérlőtársa, vele kulturáltan intelligensek szívjuk egymás vérét mindig(ők kijönnek egymással, de én meg a bérlotárs megfolytanánk egymást egy kanál vízben csendben kultúráltan), vett kocsit, kipróbáltuk milyen a szex eldugott helyeken kocsival, néha jártunk szerencsejátékozni is kaszinókba, együtt is szoktunk tanulni(én nyomtam motiváltam be őt fősulira) aztán rokonoknál mélybeszélgetések (nem felszinesek nem csak pofavizit nálunk a rokoni kapcsolattartások hanem értelmük is van), egy egy nyaralás néha, vagy ha filmezünk azt is haverokkal többesben, vagy karácsonykor is összegyültek a haverok havernők is velünk, volt ajándékozás, fa is, minden, együtt nézünk ki dolgokat a kecóba, de ő veszi meg, meg sokat beszélgetünk, szerelmeskedünk, meg minden ilyen általános.


Apa próbált volna engem tanitani gitározni de le se tudom fogni a húrokat(vékonyabb gitár kéne amit átérek), és nem fogom fel sem mi a a d moll cisz meg disz, röhögés lett az egészből. De barátommal együtt olyanokat művelnek hogy csak pislogok


Egy klipp valami hasonlorol

[link]

2022. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Szinte semmit nem költünk programokra, javareszt ingyen vannak.

Ez kimaradt bocsi

2022. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Ja a zongorára nagyon rá vagyok kattanva haverja szokta nekünk bérbe vagy kölcsöndíjba adni(ha kér kölcsön, akkor míg meg nem adja nálumk a tanitoprogis szintije, attol én meg függő lettem:D)ha elakadok, barátom segít benne.
2022. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%

Ha már igy sem ir senki belinkelem a jót amire gondoltam

Ehhez kell érzék

[link]

2022. dec. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi kb együtt élünk (egy koli), így kb minden nap együtt vagyunk. Nagyon gyakoriak a kolis programok, vagy baráti összejövetelek (társasozás, iszogatás), buli. De akár városnézés, szabadulószoba, kocsmázás (és biliárd, csocsó, darts), sport (biciklizés, korcsolyázás), közös utazások, fürdő/szauna/úszás, mozi vagy, netfix and chill, piknik, étterem (általában az olcsóbbak) stb.


Nem tudom mennyit költünk erre egy hónapban. Nagyon változó. A legtöbb program ingyenes vagy 1-3000 forint, de pl egy hét közös síelés az nagyon más árkategóriában van.


Valami szinte minden nap van, de mondjuk legyen heti 2, ami nem csak a kötelező.


21L, 22F

2023. jan. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!