Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mégsem vagyok szerelmes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégsem vagyok szerelmes a páromba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég mutatott be a családjának, elkezdtünk tervezgetni, viszont amik kezdetben csak furcsák voltak tőle, most egyre inkább zavarnak, nem várom annyira a találkozókat, úgy érzem megjátszom magam neki, nehogy megbántsam. Nincs kedvem annyira szexelni vele, kicsit tehernek érzem az egész kapcsolat. Viszont szörnyen megbántanám, ha pont most, amikor már tényleg komoylra fordult a dolog, közölném, hogy mégsem tetszik…

2023. jan. 1. 13:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
60%
Hát akkor szorítsd össze a fogad és viseld el. Két hónap után már nem illik szakítani. Őt is és a szüleit is megbántanád. Most már vele kell leélni az életedet. Maximum rámész lelkileg, de még mindig jobb, mint ha illetlenül viselkednél és megbántanád.
2023. jan. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
62%

11-es, hogy írhatsz neki ekkora hülyeséget. Inkább 2 hónap után szakítson, minthogy évek menjenek az életéből egy olyan kapcsolatra, amiben nem érzi jól magát. Nekem ez 4 év után derült ki, abba a szakításba is majd' beledöglöttem, bele se merek gondolni, hogy milyen lehet évtizedes házasság után elválni, ahol már gyerekek is vannak. Pedig az utóbbira is van példa bőven!


Kérdezőnek: Inkább előbb lépj ki egy rossz kapcsolatból, mert ahogy telik az idő, egyre nehezebb lesz. Ez tapasztalat sajnos.

2023. jan. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Szerintem irónia volt
2023. jan. 1. 14:11
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván iróniának szánta... 😉


No de most komolyan,Kérdező?!

Egy életed van, ami véges és ami felett KIZÁRÓLAG te rendelkezel.Milyenné szeretnéd alakítani?Olyanná,ahol cirka két éven belül szájhúzogatva mész bele a szexbe?Ahol borsódzik a hátad,ha csak meglátod a másikat,a szó legnegatívabb értelmében?Ahol kiráz a hideg a lerágott körmeitől,a hurkás hasától,a koszos lakástól,ahol él,ahol irritál már eleve az is, ahogyan a levegőt veszi???!!!...


Vagy pedig olyan életet szeretnél magadnak,amiben boldog vagy és szerelmes?

Senki más nem dönthet helyetted.

2023. jan. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Szakításoknál válásoknál az egyik félnek mindig rosszabb.


1000-ből talán 1 eset van mikor mindkét félnek elege van-


Ezaz első kapcsolatod?

2023. jan. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts és legközelebb ne legyen családi bemutatás 2 hónap után, csak ha már úgy érzed, hogy megismerted és szereted.
2023. jan. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Igazából én még nem is akartam, csak sétáltunk és mondta, hogy megmutatná a macskáját, nincs otthon senki szerinte. Csak hát mégis otthon voltak, és tulajdonképpen nem mutatott be, de előttük egyszercsak egypuszit adott a homlokomra meg megsimította a kezem. Én még nem gondoltam, hogy “itt tartunk”.
2023. jan. 1. 15:09
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Szoval kellemetlen helyzetbe hozott. Hidd el, hogy reménykedett, hogy otthon vannak az ősök, és hogy elhenceghet veled.


Igen, kellemetlen lesz, ezért jobb rajta gyorsan túl lenni.

2023. jan. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ismerős a jelenség, én is voltam már így. Az a helyzet, hogy bár magamból indulok ki, de szerintem ha már így érzel, és ezt meg is fogalmaztad magadban - nyilván, hisz kiírtad ezt a kérdést ide -, akkor már megette a fene az egészet (legalábbis én még nem tapasztaltam innen visszautat). Szerintem azt nem is kellene így nyersen közölnöd vele, hogy nem tetszik, kíméletesebben is megfogalmazhatod az igazságot.

Nemrég én is átmentem egy ilyen "kapcsolaton", annyiban más, hogy szerencsére én még senkinek nem meséltem róla, nem volt családban bemutatás, nem volt tervezgetés sem, de elkövettem azt a hibát, hogy amint elkezdett "idegesíteni", frusztrálni a dolog, nem volt kedvem szexelni vele, egyre ritkábban válaszolgattam mondjuk napközben, amikor dolgoztunk, de előtte folyamatosan ment az online térben a beszélgetés, stb, nem mondtam meg neki egyből. Persze, hiszen az ember reménykedik, hogy ez megváltozhat, illetve nekem is borzasztó lelkiismeret-furdalásom volt, mert nagyon jó embernek ismertem meg, és nagyon lelkes is volt kettőnkkel kapcsolatban. De ahogy írta itt egy válaszoló, nem erőszakolhattam meg magam, csak mert nem akarom megbántani... Szóval sajnos kicsit elhúztam a dolgot, amit ő is érzett, és végül hirtelen felindulásból, mikor találkozni akart velem, mondtam meg neki, hogy ezt most nem tudom folytatni, olyan okok miatt, amik csak bennem játszódnak le.

A valóság az volt, hogy elkezdett idegesíteni szegény, idegesített, ha hozzámért, a lelkes farokcsóválós viselkedése, hogy be akarta osztani az időmet (régóta vagyok szingli, szóval gondolom túlságosan rigolyás is vagyok sajnos) - pedig csak közös programokat akart szervezni. Mindeközben egyre erősödött a lelkiismeret-furdalásom is, ami megvallom őszintén, még utána néhány hétig is erőteljesen jelen volt. De most, kb két hónappal az eset után, mérhetetlen könnyebbség, szinte eszembe sem jut már, ha mégis, pillanatra elfog a szomorúság, mert megbántottam, de nem tehettem mást. Túléli, és a te párod is túl fogja, szerencsére nem évek óta vagytok együtt, minél előbb tegyél pontot a végére, mert minél tovább húzod, annál nagyobb fájdalmat okozol neki.

Én kíváncsi lennék a végére, hogy hogy fogadja majd, ha gondolod, meséld el.

Sok erőt kívánok!

2023. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!