Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 49 férfi beletud szeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

49 férfi beletud szeretni egy 27éves nőbe, vagy csak szexre kellhet neki a nő?

Figyelt kérdés

2023. jan. 5. 13:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
22 évesen született meg az első gyerekem és azonnal bele tudtam szeretni. Ebből következik, hogy 22 év korkülönbség nem akadály a beleszeretésnek. Mint férfi a szeretet és a szex kérdését külön értelmezem, de nem zárom ki az egybeesését sem.
2023. márc. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Én 42 vagyok de én bele tudnék szeretni. Csak nem vagyok független így valószínűleg csak szex lehetne.
2023. márc. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Beteg mind a kettő. Apád lehetne. Neki pedig a lánya lehetnél. Fu mekkora sötétség van a fejekben
2023. márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
23. De persze négerrel, azonos neművel, gazdag a szegénnyel, stb-stb ezekkel rendben van. Csak hogy merészel valaki magától eltérő korúhoz vonzódni.
2023. márc. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Te igazán szeretsz költeni, te vagy az új Ady! :)


Akkor is aberrált ez az egész h apjakorúval leáll valaki, és fordítva.

2023. márc. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Hány férfi lesz apa 22 évesen manapság? Imádom, amikor rámondják 15-20 évre, hogy apja korú, közben meg manapság a legtöbb embernek 30-asként lesz gyereke leghamarabb. Tehát mondjuk a 20-50-re, 30-60-ra lehetne rámondani, hogy apja. Vagy neked 22 évesen lettek gyerekeid?
2023. márc. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Egy ennyi idős férfinek legtöbbször vannak gyerekei. Pár kivetelnek nincs. Nem sok 49 éves család nélküli hapsit tudok. 35 éves gyerekmenteset azt jóval többet.


Majd 2035ben lehet azt mondani hogy 30 plusszos az átlag gyermekvállaló szülők kora.

Vagy szerinted mindenki ilyen későn vállal gyereket? Most lett ez divat kb 15 éve.

Én is annyi vagyok mint a kérdező, a szüleim pedig mint a palija. Hát szerintem gusztustalan amit csinálnak!!!

2023. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!