Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy hölggyel ismerkedtem ,de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hölggyel ismerkedtem ,de elszurtam a türelmetlenséggel. Pedig jó volt az ismerkedés.Irnek neki egy levelet egy új Facebookrol Mit gondoltok róla? A megjegyzések menüpontban van a levél. Normális kommentelők válaszát várom.

Figyelt kérdés
Szia!. Először is ne haragudj,hogy ha megbántottalak a múltkor ,feszült voltam és ingerült ,de egyáltalán nem rád irányult ez a dolog. Szeretnék tőled bocsánatot kérni. Nagyon bánom, hogy rosszul váltunk el és türelmetlen voltam veled. A személyiséged nagyon megfogott ,amely azóta is fogva tart. Nagyon sokat gondolok rád azóta is. Szeretném jóvá tenni amit elrontottam. Nem lenne kedved folytatni az ismerkedést?

2023. jan. 8. 14:10
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
87%
Felejtsd el.
2023. jan. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
99%
Ha már az elején feszült vagy és ingerült azzal, akivel helyette türelmesnek és kedvesnek kéne lenned, az elég ijesztő, azaz hátraarc.
2023. jan. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
84%
Kicsit nem témához tartozó, de miért írod ennyire összevissza az írásjeleket? Egyszer az írásjel elõtt hagysz ki helyet, máskor az írásjel után, néha meg egyáltalán nem is hagysz ki helyet az írásjel elõtt se után
2023. jan. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem is felejtsd el, de én kicsit átfogalmaznám a mondandóm:

(Már, hogyha mindenképpen akarsz neki írni valamit.)


"Szia!


Először is ne haragudj, hogy kéretlenül írok és tudd, hogy nem akarlak zaklatni. Sajnálom, hogy megbántottalak a múltkor, feszült voltam és ingerült ,de egyáltalán nem rád irányult ez a dolog. Szeretnék tőled bocsánatot kérni. Nagyon bánom, hogy rosszul váltunk el és türelmetlen voltam veled. A személyiséged megfogott és

nagyon sokat gondolok rád azóta is. Minden jót szeretnék kívánni neked."

2023. jan. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
97%

Ha új facebookról kell neki írnod, akkor gondolom letiltott. Én akkor tiltok valakit, ha tesz érte és ez azt jelenti, hogy a továbbiakban nem akarok vele semmiféle kontaktot. Úgyhogy hagyd.

Miért voltál türelmetlen? Nem írt vissza a nő pár órán keresztül talán?

2023. jan. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem kedves lett a levél, bár egyetértek az előző válaszolókkal. Ha mindenképp szeretnéd megpróbálni folytatni, akkor javítsd ki a helyesírás hibákat, és küldheted.
2023. jan. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
5%
Igen sajnos a "nők" a felszínes dolgokkal foglalkoznak (mint pld. a helyesírás) nem a mondanivalóval!
2023. jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
84%
A levél ordítja, hogy ez a nő az egyetlen esélyed.
2023. jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
91%

#7


Ha fontos neked valaki akkor illik megtisztelni olyan alap dologgal, mint a helyesírás. A lehetőségekhez mérten. Nyilván senki nem ír tökéletesen és olykor el ír szavakat itt-ott, de ne ezen akadj már fent, hogy ez "felszínes" dolog, mert nem az.

2023. jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy mivel bántottad meg. Ha nem olyan nagy dolog, akkor lehet ad még egy esélyt, ha bocsánatot kérsz tőle, de ha új facebook fiókról kell írnod, akkor gondolom letiltott, ami elég beszédes. Ő már nem akarja, hogy írj neki. Elküldheted, végülis nincs veszíteni valód, de ne nagyon reménykedj és ha nem válaszol, akkor onnantól tényleg hagyd és ne próbáld telefonon vagy személyesen felkeresni, hogy úgy kérj bocsánatot.
2023. jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!