Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi időbe telt, mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telt, mire megszoktátok, hogy párkapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
Főleg, ha hosszú szingliség volt előtte, az elején még nehéz megszokni a tényt.
2023. jan. 16. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel egy párkapcsolatba alapvetően nem ugrik az ember hanem fokozatosan alakul, ezért szerintem normál esetben nem nehéz megszokni.

A kapcsolat szép lassan épül, sok chatelés, sok randi, találkák, stb. Nem hirtelen változás

2023. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Én a szingliséget nem tudom megszokni. A kapcsolat a norma.
2023. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem meg a szingliség volt a norma, mert 5 évig nem volt komoly kapcsolatom :D Oké nem voltam végig teljesen egyedül, de az nem ugyanaz. Sajnos pont beteg lettem amikor egy pár hete voltunk együtt és teljesen olyan érzésem volt, hogy na gyakorlatilag most is szingli vagyok mert nem lehetek együtt a párommal, ugyanazzal a nagy semmivel töltöm a napjaimat mint eddig... Úgyhogy nekem kellett idő, amíg megszokom a változást.
2023. jan. 16. 13:28
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Mit kell ezen megszokni?
2023. jan. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát azért nem ugyanúgy éled az életed, mint szingliként... Képzeld el, hogy 5 évig nincs párod és már kialakult a szingli rutinod. Aztán megismersz valakit, komolyra fordul és tegyük fel nem heti egy órát töltesz vele együtt, hanem többet. Most már van az életedben valaki, aki szerelmes beléd, te is belé, még a gondolataid is mások, amióta ismered, a szombatokat már vele töltöd, nem egyedül alszol minden éjszaka, stb, lehetne ragozni...
2023. jan. 16. 13:32
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy mit mondasz, csak ezek nem olyan dolgok, amiket úgy kölön meg kellett szokni. Legalábbis nekem nem. Hiszen eleve erre vágytam, pont 5 éve.
2023. jan. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Hétvégi bulik ko lőve akkor a nőnrk.
2023. jan. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyi
2023. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én értem. 20 évig voltam szingli előtte. Nem tudom mennyi idő volt, mert azért fokozatosan történt minden. Mire hivatalosak lettünk megszoktam.
2023. jan. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Majd azt kell megszoknod,amikor vege Lesz
2023. jan. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!