Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A lányoknak miért jönnek be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért jönnek be a bölcsész fiúk?

Figyelt kérdés

2023. jan. 26. 01:28
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Pláne egy tanárszakos sznob gyerek miért lehet vonzóbb?
2023. jan. 26. 01:29
 2/39 anonim ***** válasza:
91%

Nem feltétlen lesz sznob csak azért vki, mert bölcsész. Akinek meg a tipikus bölcsész jön be, annak általában azért, mert

- kevesebb közöttük a szakbarbár kocka, akivel nem lehet egy jót beszélgetni és unalmas mellette az élet

- általában érzékenyebbek, lehet velük lelkizni is, nem az van, hogy "engem ezek a lelki dolgok nem érdekelnek, fogd már be a szádat"

- nem minden nem bölcsész szakra igaz ez (pl. ez alól kivétel a marketing, nemzetközi kapcsolatok, jog stb.), de van, amilyen szakokhoz képest tipikusan jobban öltözöttek és ápoltabbak (nyilván a szakbarbár kutató az a bölcsészek között is hajlamos büdös csimbókos szakállú hobó lenni, de azért a többség jobban ad magára...

- jobban fogékonyak a művészetekre, kulturális programokra

- kevésbé hímsoviniszták az esetek többségében

- saját tapasztalat alapján kevésbé beképzeltek, mint a reálszakosok

2023. jan. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Nekem, csak az nagyon furcsa ebben, hogy a legtöbb bölcsész úgyse tud nagy karriert csinálni egyetem után. Maximum elsírják magukat, hogy mennyire szemét a világ, hogy nincs szükség a tudásukra. Így jobban megértem, hogy egy jogász, orvos szakos gyerek miért lehet csalogatóbb a lányok számára (pláne a hozzátartozó hatalom miatt).

Másfelől nekem a legtöbb bölcsésszel az a bajom, hogy valszeg a legtöbb elit sulikból (gimnáziumokból) felvételiztek az egyetemre. Az egész egyetem alatt megy a vetítés, hogy ők mekkora lángeszek.

2023. jan. 26. 02:16
 4/39 anonim ***** válasza:
96%

Mert jobb, mint egy arrogáns köcsög mérnök és ezt úgy mondom, hogy én is műszaki területen tanultam. A bölcsészek általában a szakmájuk tárgyát szeretik, pont ahogy a kutatók is. Nem verik magukat pénzre és presztízsre. El nem tudom mondani, mennyire fárasztó, mikor egy (jellemzően BME-s) címeres fasz elkezdi osztani az észt, szükségszerűen beleszőve a mondandójába, hogy az ő úgynevezett elitképzésén mennyit szopatták őket és ők is egymást. Fárasztó már ezt hallgatnom, ahogy az is baromi visszataszító, mikor valaki lenéz más azért, ahol és amit tanul. Gyerekes és szánalmas.


Ez egy hatalmas általánosítás, akinek nem inge, ne vegye magára, én csak arról beszélek, amivel gyakran találkoztam bizonyos rétegekben.

2023. jan. 26. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
96%
4: én ezt a "lángelme vagyok" mentalitást főként reálosoktól tapasztaltam, és oda ugyanúgy mennek elitgimiből emberek, sőt. Versenyistálló sulikból rengetegen mennek pl. BME-re. És köztük a saját személyes tapasztalatom szerint több a beképzelt majom, aki azt hiszi, ő húgyozta a Golf-áramot és ő a világ legokosabb embere azért, mert egy területen kifejezetten jó (sőt néha még azon sem, csak van belőle diplomája, mert 2-essel átment), és mert mondjuk keni-vágja a húrelméletet, ezért mindenkinek, főleg a "hülye McDonalds szakos bölcsészeknek" a talpát kellene csókolgatni meg lányok esetében azonnal rábukni a kukira.
2023. jan. 26. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
95%

#6

Úgy látszik, hasonlóak a tapasztalataink. :D 5-ös voltam

2023. jan. 26. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
7%

Nekem nem jönnek be, sőt a hideg kiráz tőlük.


Az a férfi jön be aki izmos, magas, képes túlélni a vadonban, le tud verni puszta kézzel egy medvét, az ágyban olyan domináns hogy a falat kiveri, önállóan képes létezni nem mamitól függ az élete és nem esik kétségbe ha reggelit kell csinálni vagy kimosni a gatyáját. Ölt már embert vagy képes embert ölni, ez azért fontos mennyire tudja megvédeni a családját. Pl a katona pasik nagyon jók szerintem, egy kivételével az összes exem katona volt, jobbak bármilyen bölcsész hópihe fiúcskánál. Az egyetemen elég is volt belőlük.

2023. jan. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
95%

Nekem előbb bejön egy bölcsész mint egy katona, a katonák nekem nagyon egyszerűek. :D De elhiszem hogy van akinek arra van szüksége, és az elégíti ki.


Én nem tudok együtt lenni olyannal akivel nem lehet beszélgetni és majdnemhogy nincsenek érzései. #2-es már jól leírta.

2023. jan. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
95%
#8: neked pár száz évvel korábban kellett volna születned.
2023. jan. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 NTBS ***** válasza:
90%
Nem a bölcsész státusz miatt.
2023. jan. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!