Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kinek illene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek illene előbb mondani hogy Boldog Valentin napot? A nők is mondhatják elsőként?

Figyelt kérdés

2023. febr. 14. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Tök mindegy.
2023. febr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Valentin nevű ismerősömet felköszöntöttem a névnapja alkalmából.
2023. febr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Nők is mondhatják elsőként, persze, miért ne? Ez a szerelem ünnepe, nem az egyik vagy másik nemé specifikusan. Vagy pl leszbikus párok nem köszönthetnék egymást, még ha amúgy szeretnék sem? Abszurd.
2023. febr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
He? Ez milyen kérdés? :D Az akinek először eszébe jut. Ez nem egy ilyen nagy mérföldkő hogy pl ki mondja először hogy szeretlek. Én elaludtam 11 körül, a párom egykor jött aludni és én erre felébredtem és mondtam neki, hogy boldog Valentin napot. Nem gondolom, hogy nyomulós és nőietlen vagyok, amiért én mondtam először.
2023. febr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem mondtam és nem is fogom
2023. febr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom. Ma reggel kimentem a babának vizet melegíteni a tápszerhez, de kb az orromig nem láttam el, olyan fáradt voltam. Odajön a férjem, megölelgetett, megpuszilgatott aztán ment fürdeni és dolgozni. Lehet, hogy mondta azt, hogy boldog Valentint, de nem tudom már. Reggel 9kor esett le, hogy ma milyen nap van és írtam neki. Most szerintem teljesen mindegy. 😄
2023. febr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!