Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 15 év korkülönbséggel házassag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év korkülönbséggel házassagág működhet?

Figyelt kérdés
Én (ff) 52, ő (n) 15 évvel fiatalabb. Mindkettőnknek második házasság lenne. Kölcsönösen vonzódunk egymás iránt, hasonló családi háttér, sok közös érdeklődés, hasonló világlátás. Szívesen összekötném vele az életem, de nem tudom, ekkora korkülönbséggel kapcsolat műkôdhet-e? Azok tapasztalata és véleméñye érdekelne, akik ilyen kapcsolatban élnek. Köszönöm.

#korkülönbség #2. Hàzassàg
2023. febr. 17. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Én 34 vagyok, férjem 49, 6 éve házasok. Működik :) nem a kor, hanem a kompatibilitás fogja meghatározni.
2023. febr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha szeretitek egymást, osszeilletek, képesek vagytok egymást tolerálni, akkor nincs gond.
2023. febr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Egyeseknél biztos, nálam nem hiszem, hogy működne. 15 év azért nem kevés. Általában már más életszakasz.
2023. febr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól megvagytok, akkor persze.

Nyilván lesznek olyan problémák amik ezzel járnak - elsősorban életszakaszból eredendő eltérések - de másoknak meg más problémái vannak. Nem megoldhatatlan, bőven nem.

2023. febr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Egyik ismerősömnél 23 évig tartott a házasság. 14 évvel volt idősebb a férfi.


Még most is szerelmes a feleségébe és visszamenne hozzá.

2023. febr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Ma már mind1.
2023. febr. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5-t kérdezném, hogy hány éves korban mentek szét? Az életszakaszbeli különbségek volt az ok? Amiért kérdezem az, hogy egy mondjuk 15 év múlva én 65 éves férfiként nem annyira leszek valószínűleg aktiv míg ő, mint egy 50 éves nő előtt még van jó pár szexuálisan aktív év. Ma ezt ő nem tudja vagy nem akarja elképzelni, de közben nagyon fontos neki is és nekem is a testi érintkezés. És jó volna tudni, mennyire kritikus ez nőként.
2023. febr. 19. 00:24
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


2014.-ben költözött el a feleség (40, illetve 54 évesek voltak,) 2017.-ben pedig a válás következett. Értelemszerűen 3 évvel idősebbek lettek addigra.


A fő ok: a férj nem kapott hosszú évekig munkát, nem tudta a gyerektartást fizetni. Ebből lett az asszonynak leginkább elege.


De a férfi amúgy is kissé ideges, ordítozós típus volt. (Velem gyakran találkozott a férj - szakmájából kifolyólag az ügyfele voltam -, de ez CSAK ÉS KIZÁRÓLAG(!) barátság!) Mellettem egyáltalán nem ordítozott.


Még mindig találkozgatok vele, mert segít egy kritikus helyzetben (ügyvéd és szeretne velem kimenni külföldre.)


Tudomásul vettem, hogy a feleségébe szerelmes és marad a barátság.

2023. febr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
21 voltam ő 41,amikor össze jöttünk. Most vagyok 27 házasok vagyunk van egy 4 éves lányunk. Teljesen jól működik ez az egész. Remélem hogy így is marad.
2023. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!