Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miből ismerhetem fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből ismerhetem fel, hogy szerelmes vagyok vagy csak függő?

Figyelt kérdés

2023. márc. 8. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nehéz megmondani. Részletek?
2023. márc. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Én úgy jöttem rá a függőségemre, hogy amikor teljesen tisztában voltam azzal, hogy nem ő az igazi, nagyon különbözünk (nem a jobbik értelemben) de en mégsem léptem ki a kapcsolatból.

Nagyítóval kellett keresnem azokat a tulajdonságait, amik minimálisan szerethetőek voltak, és ezeket felnagyítottam magamban, hogy eltudjam magammal hitetni, hogy van, amit lehet benne szeretni.

2023. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Függő vagy, ha a másik csúnyán beszél rólad, vagy viselkedik veled és te ennek ellenére is mész utána, keresed a kegyeit. Pedig érzed, hogy ez nem normális, villog a vörös zászló. Nem akarod észrevenni a rossz tulajdonságait, elhitetsz magaddal dolgokat vele kapcsolatban, amik nem igazak vagy csak részben azok (fényezed, pedig sokkal xarabb ember az illető, mint amilyennek te éppen látod és ezt nem akarod/tudod elfogadni, mert akkor rá kellene döbbenned, hogy idealizáltad). Azt biztos nem úgy mondta, nem gondolta komolyan, nem az ő hibája, stb, stb. A csillagokat is leígéri, amikből nem lesz semmi, de te mégis hiszel neki, huszadjára is. Na, ez szerintem függőség.

Az igazi szerelem meg... ha egyoldalú, akkor a nem függő előbb-utóbb belátja ezt és továbbáll, vissza sem néz, mert tudja, hogy csak és kizárólag magával ...aszik ki.

2023. márc. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Abbol hogy nem ismered igazan.
2023. márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Társfüggőségnek más jelei is vannak a való életben.


Így információk nélkül nehéz, mert aki éppen társfüggőségben van, az tényleg nem tudja megkülönböztetni.

2023. márc. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3as mondja jól. Ha bántalmazó kapcsolatban vagy, de vele maradsz. Persze a bántalmazottak nem szokták fölismerni, hogy bántalmazottak.

Vezess naplót, olvasd vissza. Így könnyebb objektívan látni. Ha több a rossz mint a jó, ha rengeteget szenvedsz a kapcsolatban, akkor társfüggő vagy.

2023. márc. 10. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja ertem. Mert a baratom mindig mondja h fuggo vagyok ra, meg ez nem egezseges. Abbol gondolja ezt, hogy sokat mondtam neki h csak vele akarok lenni, meg ugye orokre egyutt leszznk, szval gondoltam megkerdem hatha felismerem, de nem igaz egyik sem...
2023. márc. 10. 21:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak szerelmes vagy.
2023. márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!