Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhetek neki vagy szimplán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki vagy szimplán csak barátnak tart?

Figyelt kérdés

Tudom, ezer ilyen kérdés van.


Van egy pasi akit kb. 1 hónapja ismerek. Eleinte nem tetszett, nem mozgatott meg, viszont rögtön nagyon jól kijöttünk, jókat beszélgettünk, fesztelen volt, laza stb. Szóval nagyon jól érzem magam a társaságában.


Aztán rájöttem, hogy lehet tetszik nekem. Nagyon jó a kisugárzása és bár nem az esetem, mégiscsak vonzódok hozzá.


Szeret velem beszélgetni, mert sokszor kezdeményez beszélgetést ha találkozunk, kedvel szerintem.

Sokszor megnevettetem (ő is engem). Ha beszélünk akkor rám figyel, sokszor nagyon mélyen a szemembe néz, akkor is ha komoly akkor is ha mosolyog.

Párszor amikor odaadtam neki valami tárgyat összeért a kezünk nem húzódott el, a fülemhez is hozzáért néhányszor mert valamit mutatni akart és rajtam mutatta, de ez simán lehet véletlen is.


Viszont nem hívott el engem konkrétan sehova. Társasággal többször is mentünk együtt erre-arra de kettesben soha.


Magabiztos férfi, ebből gondolom, hogy ha akart volna valamit, elhívott volna. Amiket meg írtam azok apróságok, de azt is meg kel jegyeznem, hogy külföldi és sokszor nem teljesen értem az észjárását, mert elég más a gondolkodása.



2023. márc. 10. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"Magabiztos férfi, ebből gondolom, hogy ha akart volna valamit, elhívott volna." = leírtad magadnak a választ.


"... külföldi és sokszor nem teljesen értem az észjárását, mert elég más a gondolkodása." = Ez mióta függ össze azzal, hogy meghívjon egy randira? Transzi arab országokból, vagy mi? :D

Bocsi ezért, de ez nagyon bugyuta "reményszál" részedről.


Egyébként lehetséges, hogy a társaság/barátságotok miatt/mert nem ismer annyira/mert nem tuti benne, hogy visszonzod érzéseit nem mer lépni.

De ez csak amolyan "a remény hal meg utoljára" gondolat részemről, mert attól, hogy nem biztos abban, hogy kölcsönösen tetszettek egymásnak attól még növeszthet golyókat, ugye? Ha meg a baráti kör az oka, hogy nem kezdeményezz, akkor nem érsz te neki annyit.

2023. márc. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

".. külföldi és sokszor nem teljesen értem az észjárását, mert elég más a gondolkodása." = Ez mióta függ össze azzal, hogy meghívjon egy randira?"


Annyiban, hogy alap dolgokat csinál teljesen máshogy, mint egy magyar és teljesen máshogy gondolkodik, éppen ezért sokszor nem tudok kiigazodni rajta.


Ahh tudom, úgy érzem magam, mint egy tini:D de rég volt már velem ilyen.

2023. márc. 10. 16:19
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem arab
2023. márc. 10. 16:19
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Angol, német svéd, koreai?
2023. márc. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

" teljesen máshogy gondolkodik, éppen ezért sokszor nem tudok kiigazodni rajta."


Szerinted ha együtt lesztek ez a tény nem lesz hátrány?

2023. márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jelezte, hogy tetszel neki mint nő, akkor csak barátzóna.
2023. márc. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kanadai


#5 nem szaladok ennyire előre. Egyébként számomra ez nem negatívum, sőt inkább jólesően más.

2023. márc. 10. 16:45
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kanadai, nem eszkimó. XD

Inkább arra szavazok én is, hogy nem tetszel te neki annyira, hogy lépjen, jó egótunningoló vagy maximum, sőt lehet otthon a barátnő várja...

2023. márc. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországon vagyunk és nem is Kanadábwn, hanem egy 3. országban ismerkedtünk meg:D
2023. márc. 10. 18:59
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

Jaj, de gyengusz ellenérv. Gyakorolj még, jó?

Nem számít hol a csudaban ismerted meg, az a lényeg, hogy nem lép előre veled, csak toporog, mert nem kellesz igazából, vagy mert barátnője van!

Mit nem lehet ezen felfogni?

Tudod mit? Tévedjek.

Kezdeményezz te nyugodtan. Flörtölj vele, bokolj neki lehet veszi a lapot, ha nem, akkor mondd meg neki kerek-perec, hogy tetszik és lehetne továbblépni, mert eleged van abból, hogy adja a jeleket, de mégsem csinál semmit.

Lehet ezt ígyis, megspórolsz magadnak egy csomó időt és ha rábólint, akkor döntsd el, hogy komoly kapcsolat felé hajlik az egész, vagy csak szexre használ.

Nekem aztán mindegy, de az biztos, hogy aki nem kezdeményez férfilétére pedig tisztában van azzal, hogy bejövős nálad annak oka van rá...

2023. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!