Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a barátom 4 hónap után nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom 4 hónap után nem posztol ki és nem akar bemutatni a barátainak akkor rejteget?

Figyelt kérdés
Ha az okát megkérdezem kisebb vita lesz belőle és azt mondja nem tudja miért csak nem akarja,nem érzi szükségét. Amikor elmondom neki hogy mennyire fontosak lennének nekem ezek a dolgok,azt mondja hogy tudja de akkor sem akarja,mert hogy miért mutatna be a barátainak,miért akarom én annyira,meg hogy majd kiposztol ha úgy érzi. Ezen kívül jól megvagyunk,szeretjük egymást,de ha ezek a témák felhozódnak mindig olyan fura..
2023. márc. 11. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. márc. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy az officiális barátnője, csak egy mellékszereplő-szerető, vagy egy pótlék szexre míg jön jobb, szégyell téged.

Dobd ki.

2023. márc. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A posztolásnak èn se nagyon vagyok híve. Viszont a párom a második hèten már bemutatott a barátainak. Mivel családi esemènyre volt hivatalos ezáltal a nagyon tág családnak is.
2023. márc. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Abban nem kételkedem hogy az “official” barátnője vagyok-e mert tudom hogy igen. Viszont egyre gyakrabban fordul meg a gondolat a fejemben hogy szégyell engem,csak nem tudom miért. Persze ő azt mondja ez nem így van ne aggódjak emiatt,de akkor miért nem akar mutogatni mintha büszke lenne rám?
2023. márc. 11. 16:24
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy a hivatalos partnere, mert nem ismer senki téged.
2023. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Van valami oka pedig, vagy a kinézeteddel valami vagy van más is a képben.
2023. márc. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

A posztolassal kapcsolatban - a férjem a mai napig ismerősnek se jelölt be facebookon, egy közös képünk nincs a profiljan...de mondjuk o inkább csak barátokkal, zenesztarsakkal tartja ott a kapcsolatot, azt se sűrűn, szóval más csaladtagja sem ismerőse.... Eleinte fura volt, igen, de nem ebből érzem, hogy szeret vagy sem ☺️


Viszont megismerkedesunk után 6 héttel már lakodalomba vitt az unokatesója esküvőjen - így egycsapasra megismertem a szüleit meg a tágabb családot is ☺️


Ellenben ő a szüleimmel csak 8 hónappal a megismerkedesunk után találkozott - pedig nem laknak távol vagy ilyesmi, egyszerűen így alakult. És nem is azért, mert szégyenletes, szóval ne vonj le ebből messzemenő kovetkezteteseket.

2023. márc. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Amikor azt mondom neki,hogy nem ismer senki és nem tudja senki hogy van barátnője,akkor mindig azzal jön hogy a barátainak mesélt rólam,meg mutatott képet és hogy úgyis tudjàk hogy van csaja meg hogy létezem. Nem tudom mi állhat a háttérben,a külsőm biztosan nem mert szépnek tartom magam,adok magamra szóval az nem lehet. Azt mondja hogy legyek türelemmel és hogy az ilyen dolgokat nem lehet eröltetni mert hogy majd jönnek maguktól. Viszont tegnap el is sírtam magam egy telefonbeszélgetésünk alatt,szóval látja hogy ez nekem mennyire szar mégsem akar tenni ellene semmit?
2023. márc. 11. 17:34
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert van más nője is! Te csak a szerető vagy.
2023. márc. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Hans Pötterman ***** válasza:
Nincsenek barátai, remete nulla,csak nem akarja bevallani.
2023. márc. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!