Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Randiztam az unokatestverevel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam az unokatestverevel, de o nem tud errol. Baj lesz belole?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy fiuval, csak az a baj par honapja randiztam az unokatestverevel. Csokon kivul semmi mas nem tortent, viszont komoly kapcsolatot akartunk egymassal, de megszakitottuk a kapcsolatot.

Nem tudom baj lesz e ebbol ha kiderul, mert ugyis ki fog. Napi kapcsolatban vannak egymassal.

De ha ezt elmondom neki az elejen, el se kezdett volna velem ismerkedni.

Mit kellene csinalnom?


2023. márc. 11. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

"csak az a baj par honapja randiztam az unokatestverevel. "


Na és?


Felnőttek ebből nem csinálnak problémát.

2023. márc. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat azert nalunk ez nem is mukodik, hogy na es. Romak vagyunk.
2023. márc. 11. 23:58
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Akkor jó kis csaj lehetsz, ha nem a szüzességed vette el a csávó akkor nem lesz gond.
2023. márc. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor ezt a kérdést légyszíves a www.romagyakorikerdesek.hu oldalon tedd fel.
2023. márc. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!