Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem szeretem, de foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem szeretem, de foglalt. Hogy szerezhetném meg?

Figyelt kérdés
Van egy hölgy kollégám (különböző részlegen vagyunk) aki már régóta tetszik nekem. Először azt hittem hogy csak fizikai vonzalom de idővel ahogy beszélgettünk, kiderült, hogy humoros es jó fej. Több hónapja barátja van de amikor erről beszélünk nekem úgy tűnik hogy nem szerelmes. Érdemes lenne bepróbálkoznom nála? az elmúlt hónapokban jó néhány lánnyal randiztam de egyikkel sem éreztem megközelítőleg sem ilyen mértékű kémiát. Ő kell nekem. Mit tegyek?

2023. márc. 15. 23:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. És nő.
2023. márc. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Hagyd békén.
2023. márc. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Miből tűnik úgy?
2023. márc. 16. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%
Csak az foglalt akin fekszenek. Mindig az erősebb győz. H te jobb fej vagy ne félj megmutatni és ha kell akkor állj készen a harcra.
2023. márc. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

"Hogy szerezhetném meg?"

A rohadt mocskos hóbelevancos rabok fszába úgy.


Neked jól esne, hogyha a te barátnődet akarná valaki "megszerezni"?

Meg egyáltalán mi az, hogy megszerezni?

Melyik részét nem érted, hogy B.A.R.Á.T.J.A van?

2023. márc. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Úgyis ő fog dönteni, hogy kellesz-e neki vagy sem. Beszélgess vele többet, hívd el valamilyen programra, ami a munkahelyen kívül van.
2023. márc. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%
Nyomulj rá, mutass neki vicces képeket a telefon készülékeden esetleg ajánld fel neki, hogy készítesz egy villásreggelit.
2023. márc. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy beszélsz róla,mint valami tárgyról vagy trófeáról-ami szerintem gusztustalan...
2023. márc. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Azert gondolom hogy nem szerelmes mert olyan kozombosen beszel rola, meg szinte csak akkor mond rola valamit ha en rakerdezek. Meg mikor a hazassagrol beszeltunk mondta hogy “hat most biztos nem akarnek hazasodni” meg ilyenek.


5: en orulnek neki igen, mert ez jo fokmeroje lenne a husegenek es szerelmenek. Ha mas jobban tetszik neki akkor mielobb menjen es nem huzza az idomet. Halas lennek az adott pasasnak! Az en osztalyreszem elobb utobb ugyis a csalodas de igy legalabb elobb kiderul.

2023. márc. 16. 18:10
 10/16 A kérdező kommentje:
8: mert o a legvonzobb es legszebb no akit ismerek ezert egy valodi trofea is lenne valoban. Ez nem jelenti azt hogy targykent kezelnem csak ennyire balvanyozom… lehet hogy szanalmas de teljesen levesz a labamrol.
2023. márc. 16. 18:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!