Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Történt már olyan veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már olyan veletek, hogy valakit visszautasítottatok, mert nem találtátok vonzónak az illetőt, de később mégis megtetszett?

Figyelt kérdés

Mondjuk az ismerősi/baráti körből próbálkoztak be, aztán jobban megismertétek, vagy x évig nem nagyon láttátok, és az újbóli találkozáskor már bejött.

Ha igen, mi változott meg az illetőben, vagy benned? Összejöttetek?



2023. márc. 26. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Sokszor járok így, de sosem lesz semmi sem belőle.
2023. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. márc. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
még nem volt ilyen, de volt hasonló sztori itt gyakorin.
2023. márc. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Volt, nagyon fiatal koromban, amikor meg az volt a fontos, hogy a barataim mit szolnak a valasztasomhoz.
2023. márc. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Én amikor szerelmes vagyok, az egész kapcsolatban azaz több évig is, akkor vagyok ilyen vak. Meg szakítások után.


Pl az egyik barátom azért volt mindig nekem az "aduász", a legjobb pasi, mert van egy olyan laza/vagány stílusa, ami senkiben nincs meg, csak benne. Ami így is van ma is. De ez miatt nekem mindenki más csak alacsonyabb rendű volt, hiába udvarolt az ismerőse, haverja, bárki.

De amikor ő szakított, és sírtam, akkor elkezdtek rámtelepedni ezek a haverok mint vmi pióca. Úgy leoltottam az összeset, ahogy nem szégyelltem. Meg voltam győződve arrol h ki akarnak használni, férfiként észre se vettem őket. De egy közülük nem tántorított. Udvarolt, kedves volt, finoman kitartóan próbálkozott, eljött utánam 100 km-re is ha elmentem, hogy legalább csak egyszer, csak egyetlen egyszer álljak vele szóba.

És kb 1 hónap után azt mondtam rendben de csak 5 percre. Hát pirkadatig beszélgettünk. És ahogy megismertem, hogy sokan hívják keresik haverok, hogy imádják követik, népszerű, hogy magabiztos és nem kispályás "alfa" valójában, és mikor megtudtam kivel is álltam szóba, és amikor az első éjszakán könnyekkel vallott szerelmet miközben egy kemény laza vagány srác akire több banda is hallgat, akkor lepődtem meg. Hogy azta kivel jöttem én össze :) az alfa aki szerelmes. És belém.


Vagy másik, az előþe levő előþ levő volt barátom is hasonló volt. Strandon jöttek oda hozzám haverokkal én leráztam eleinte, elsőre nem fogott meg, de kialakult valami "gyermeki" óvatos apró érintéses kapcsolat, "véletlen" talalkozásos összejárások köztünk. És megtörténtek a nagy vallomások is. Aztán azt vettem észre hogy egyre többen jönnek oda hozzám faggatni, hogy te xy-al jársz? Minden nekem idegen elkezdett velem bratyizni, meg híre ment hogy en vagyok xy nője. Akkor kezdett derengeni nekem hogy akkor már megint nem egy kis "nyikhajjal"jöhettem össze hanem vmi falubikája nézett ki magának már megint :D

Ami ki is derült később, hogy elég nagy híre van neki is, és nők seregei irigyelnek, hogy engem választott.

És mindkettő romantikus szerelmes típusok, szerencsésnek érzem magam. De egyikkel sem indítottam úgy, hogy padlót fogtam.

(De nem éves kimaradással történtek ezek hogy majd nekem majd évek mulva megtetszik vki a semmitől aki nem tetszik)

2023. márc. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem volt.
2023. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem.


Soha nem lett vonzó.

2023. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, sajnos… Szerelmet vallott nekem a lány 4 éve körülbelül, visszautasítottam, nem jött be külsőre, személyiségileg amúgy nagyon passzoltunk… Aztán összefutottunk nemrég egy kocsmázásnál egy ismerősöm által… Öregem, egy bombázó lett. Viszont van valakije, lassan tervezik az esküvőt… nagyon rosszul vagyok miatta:(
2023. márc. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Az is volt, csak gondolom sminkben meg kiöltözve vetted csak észre. Sokan megszívják ezzel.
2023. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Olyan volt, hogy eleinte nem találtam vonzónak de kedveltem. Aztán megismertem és bennem mégis kialakult, elkezdtem hozzá vonzódni. De konkrét bepróbálkozás nem történt, volt akinél inkább csak jelek, van akinél az se. De igen, szerintem ez tud változni. Nálam legalábbis.
2023. márc. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!