Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes voltam elosszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes voltam elosszor eletembe es konkretan megcsaltak…Borzasztoan faj de nem tudok sirni..Miert lehet ez?

Figyelt kérdés
Alapjaraton en eleg erzekeny tipus vagyok ezert se ertem most miert nem tudok sirni mikor sokszor szoktam..es mar egy ideje vege a kapcsolatnak de nem tudom elfelejteni sem pedig tovabb lepni..regen mindig vegig gondoltam a kapcsolataimat miert lett vege mit csinalhattam volna maskepp de erre a kapcsolatra nem merek gondolni se mert borzasztoan fajna vissza emlekezni milyen jo is volt a tortentek elott..

2023. márc. 31. 09:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem blokkolta az agyad, a szíved. Olyan ez, mint a sokk.

N

2023. márc. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a megcsalás az egyik legfájdalmasabb dolog ami egy kapcsolatban történhet. Nem csak az adott félben csalódik az ember, sajnos ráhúzza a sablont minden egyes emberre, szakítás után pedig egy új kapcsolatban jönnek a problémák, amit a régi kapcsolat ültetett el a személyben.

Hogy bízhatna, ha már egyszer visszaéltek a bizalmával, hogy hihetne, ha már egyszer hitt, és mi lett a vége....

Szóval a megcsalás az eléggé tönkre tudja tenni egy ember későbbi életét is sajnos.

Szerintem neked PTSD-d lett, úgy mint nekem, csak én vagyok olyan gyenge, hülye alak, hogy részletesen egy nap többször is visszamlékszek a dolgokra....szörnyű.

Nekem sem ment a sírás, egyszerűen nem ment, pedig nagyon akartam, tudtam, hogy valamennyivel jobb lesz utána (amúgy nem vagyok egy sírós típus, de ott tudtam, hogy jót tenne). Nem jött össze, szerintem keress fel egy pszichológust és kezeltesd magad, szerintem én is ezt fogom tenni, mert egyszerűen nem tudok bízni senkiben és semmiben sem azóta, és szó szerint forog velem a világ, nem tudok nyugodni, nyugodt lenni, bepánikolok, lefagyok, folyamatosan stresszelek, hányingerem van, nyomó érzés a mellkasomban....mit ne mondjak, nem könnyű így élni....


F

2023. márc. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Ismerem a szitut, átbsztad egyenesen a húsdarálóba.

Egy dolog mentheti meg őt, ha áldozatot hozol a szerelmedért.

Nem számít mi volt , de a következményektől megmentheted , és ha őszinte leszek meg is kell védened őt.

Ez évekig tartó folyamatos önfeláldozás a szerelmedért.

2023. márc. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na hoppá azt hittem te csaltad meg, sajnálom ez esetben bocsánatot kérek.
2023. márc. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#3-as, mi van? :D
2023. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5 #3-as írta, hogy félreértette, elnézést is kért :-)

#1 vagyok

2023. márc. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajnos félig zizi vagyok azt hittem megcsalta a szerelmét.

Szomorú dolog .

2023. márc. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, valószínűleg azért nem tudsz sírni, mert még nem tartasz az elfogadásnál a gyászfolyamatban. Először van a hitetlekedés, valószínűleg megrekedtél a folyamatban. Mikor szakítottatok?
2023. márc. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek a valaszat!

Es nekem az az erdekes hogy nem erzem azt hogy mert megcsaltak akkor ne tudnek bizni egy uj emberben..engem sokkal inkabb az zavar hogy O mar nem az eletem resze..nem beszelunk nem tudok rola semmit es ezt nem birom felfogni.. egy honapja lett vege

2023. márc. 31. 11:28
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még bőven belefér mindenféle érzelem. És ez fog változni. Nem kell erőltetni a sírást sem. Szerintem még a "nem hiszem el" szakaszban vagy.
2023. márc. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!