Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Boldog párkapcsolatban élünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog párkapcsolatban élünk párommal, ő mégis kételkedik a szerelemben. Miért van ez?

Figyelt kérdés

A sztori onnan indul hogy régen (kb 6eve) volt egy nagy szerelme. Nagyon szerelmes volt bele de a tavolsag miatt szet mentek. Ezt akkor o nagyon nehezen dolgozta fel depresszios is volt es a kovetkezo kapcsolataban is az elozo nore gondolt.. Aztan evekkel kesobb fel akarta ujbol keresni azt a not de mar csaladja volt igy vegleg el elengedte

Mi most tobb mint egy eve jarunk, ossze is koltoztunk, szeretjuk egymast boldogok vagyunk minden jo. Megis ha beszelgetunk ilyen dolgokrol akkor kiderul hogy o nem szeret engem ugy, olyan melyen mint en ot. Es o azt a nagy szerelmet azt az erzest hianyolja a kapcsolatunkbol mint amit akkor azzal a novel at elt.

Es emiatt lassan is halad a kapcsolatunk, minden szintlepestol fel es bizonytalan. Osszekoltozni is en akartam jobban aztan most belatja hogy milyen jo hogy igy dontottunk es nem banja de ha meg kell lepni egy ilyet akkor megis fel... Tanacstalan vagyok hiszen tenyleg nagyon jol erezzuk magunkat egyutt es van kemia van szerelem en tokeletesnek erzem es olyan mintha o meg nem hagyna kiteljesedni az erzeseit mert arra az evekkel ezelotti kapcsolatara gondol. (nem a nore hanem arra az erzesre amit nala erzett) nemtudom ez a nagy szerelem ez nalunk sosem alakulhat ki?



2023. ápr. 3. 09:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
63%
Önbizalomhiányos.
2023. ápr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%

Hat nem tudom, szerintem ez elég felejtos.

Neki nem az őszinte, mely szerelem kell, hanem a pillangos, langolos érzés, ami a friss vagy érzelmileg labilis kapcsolatokra jellemző, ahol nincs érzelmi biztonság a kapcsolatban.

Én nem maradnék ebbe benne, mert úgy éreznem, hogy csak a második legfontosabb vagyok az életében, egy olyan no árnyéka, akit meg sem próbál elfelejteni.

2023. ápr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
És ebben a bizonytalanságban tervezed leélni az egész életedet, vagy azért gondolkodsz a váltáson? Miért elégszel meg annyival, hogy pótlék legyél egy elképzelt nő helyett? Mert az csak egy elképzelés volt a pasid részéről. Távolság? Ezek szerint még csak nem is éltek együtt, de ő volt a tökéletes? Kiszínezi az emlékeit, te meg ugrabugrálsz, hogy túlszárnyald azt. Nem lesz ez így jó neked.
2023. ápr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%

Olyan, mintha lenne egy szellem ebben a kapcsolatban. Ezt a párodnak kellene lerendezni magában, hogy lezárja ezt a régi kapcsolatát, amit még mindig nem engedett el. Nagyon kegyetlen dolog, hogy összehasonlítgat vele és ki is mondja, hogy nem szeret téged eléggé. Én nagyon rosszul érezném magam ebben a kapcsolatban.

Arról nem tehet, hogy hogyan érez, de felnőttként be kellene látni, hogy egyrészt neki kell lerendezni magában az érzéseit, és attól még, hogy nem érzi azt a nagy kamaszos fellángolást, még szerethet téged, lehet jó kapcsolatotok. Másrészt meg azt, hogy ha ezt mondogatja, akkor ezt a kapcsolatot is ki fogja csinálni, aztán ábrándozhat az exéről egyedül.

2023. ápr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, és te még vele tudsz lenni ezek után? Nehogy megbánd évek mùlva, hogy egy olyan férfira pazaroltad az éveid, aki nem szerelmes beléd és sírdogál egy ezer éves kapcsolat érzései után. Könyörgöm mire jò ez neki? Neked? Szenvedjen, csak ne melletted.
2023. ápr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az a baj, hogy nem az a nő kell neki, hanem az az érzés. Az pedig bármikor megérkezhet egy másik nő személyében. Akkor téged úgy elhajít, hogy vissza se néz.
2023. ápr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Hmm:(... Erdekes gondolatok.... Koszonom

Bar en nem vagyok az a felados tipus, en megoldast akarok talalni erre a problemara szeretnek vele tobbet beszelni errol kivancsi vagyok mennyire hajlando tenni azert hogy ez a dolog valtozzon es maskepp alljon a kapcsolatunkhoz hiszen minden uj kapcsolatot tiszta lappal kell inditani es nem szabad a multbeli serelmeken alapozni (nyilvan tanulni kell beloluk)

O azt is mondta hogy sok mindenen ment keresztul es sok csalodasa volt es emiatt is fel nyitni mas fele mert fel az ujabb csalodastol

Mindenkinek voltak csalodasai nekem is, de en ezeken tovabb tudtam lendulni es kepes vagyok egy ujabb kapcsolatra es nem hatrafele nezek es rettegek hogy vajon benne mikor es miert csalodok hanem bizom benne hogy o az igazi es tenni akarok erte

De nemtudom vele ezt hogyan ertessem meg hogy o is igy alljon hozza... Pszichologushoz kene szerintem el mennie de hat egy idegennek is nehezen beszel ezekrol igy ez nem nagyon opcio.... Szoval nemtudom hogyan segithetnek neki hogy kicsit maskepp lassa ezeket es ertekelje ami van:/

2023. ápr. 3. 13:07
 8/27 anonim ***** válasza:
81%

Tehát azért, mert öt csalódás érte, te szenvedj. Ez nem közös probléma, ez az ő gondja, de ő nem akarja megoldani, neki jó, hogy rajong egy no iránt és ott vagy neki te elérhető közelségben, akihez hozza lehet bújni, meg lehet dugni. Ha ennyire lealacsonyitod magad, az a te gondod. Én nem tennem.

Nem fogja másképp látni.

2023. ápr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
En biztos nem tudnam ezt elviselni, de te tudod.
2023. ápr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

De o nem arra a nore vagyik ezt meg is mondta. Hanem arra a fajta szerelem erzesre amit nala erzett es amit azota soha senkinel nem erzett az a magas szintu mely szerelem ami mar mar rajongas. Nemtudom ezt mashogy leirni.

O azt mondta nem olyan szemelyt akar akivel el tudja kepzelni az eletet hanem olyat akinelkul nemtudja elkepzelni. Na erre nem tudtam mit mondani. Nekem is voltaknkapcsolataim es minden pasimat szerettem es mindent megtettem vopna ertuk de azert a szakitas utan is volt eletem persze "meggyaszoltam" hianyoztak szar volt stb de tul tettem magam rajtuk es tudom hogy vele is ugyan igy lenne ha vege lenne de nyilvan nem akarom hogy vege legyen mivel en szeretem ot es ossze illunk es el is tudom vele kepzelni az eletem de hat ez nem csak rajtam mulik persze

2023. ápr. 3. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!