Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki ,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki ,hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy barátom az egyetemen, akibe menthetetlenül belezúgtam. Minden gondolatom körülötte forog, ha rám mosolyog összerezzenek a lábaim, ha hozzám ér olyan mintha villám csapna belém. Még soha nem éreztem ilyet egy férfi iránt sem. Tudom ,hogy ő is kedvel engem, az a megérzésem ,hogy tetszem neki. Ő alapvetően egy félénk srác, de sok jelzéséből azt veszem le, hogy odáig van értem. Nézésében is látszik, ahogy beszél velem, ahogy közeledik, hozzám ér. Az a probléma amúgy ,hogy van bartánője elég rég óta, de látszik ,hogy nem boldogok. Nincs meg közöttük az intimitás, sőt a srác már a barátnője előtt is incselkedett velem kicsit.

Sokat szenvedtem, hogy elfelejtsem őt, de nem sikerült. A párkapcsolatára való tekintettel, eddig nem "nyomultam rá", de most már ahogy izzik köztünk a levegő, és egyetem után már lehet nem is fogunk találkozni, úgy érzem muszáj lépnem. Már próbáltam vele beszélni erről, de mindig megtorpantam nem tudom miért, talán a lelkiismeretem miatt. Továbbá, nem akarom magamat beégetni sem, csak ez a teher már nagyon nyomja a szívemet, és nem bírom tovább. Hogyan mondjam el neki, milyen szavakkal? rázúdítsak mindent vagy inkább csak "csepegtessek"? Egyáltalán óra közben mondjam, vagy hívjam félre? Bocsi amúgy nincs ebben semmi tapasztalatom, én még sosem vallottam szerelmet srácnak, tudom ,hogy amúgy csajnak a társadalmi normák szerint nem is "kellene" de úgy érzem meg kell tennem ahhoz ,hogy megkönnyebbüljön a szívem. (egy huszonéves lány)



2023. ápr. 9. 12:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Ez óriási nagy rázúdítás lenne részedről és tiszteletlenség, mert bele vonod magad kéretlenül, beletenyerelnél az ő kapcsolatukba.

Lényegtelen, hogy szerinted, vagy tényleg boldogtalan benne. Viszont az számít, hogy a barátnő előtt incselkedik veled, mert aki ilyesmire képes párkapcsolatban az veled is megteszi simán.

Értem, hogy szerelmes vagy eskü, de azt egyáltalán nem érthető, hogy miért kellene neked olyan fiú, aki nincs tekintettel a párjára és valamilyen szinten rád se, mert ő már tudja, hogy belészerettél. 99,99%,hogy minimum hazudna, hogy ő is szerelmes beléd, megígérné, hogy szakít vele, de csak a szeretője lennél és maximum, hogy ha veled is lenne, te veled ugyanazt eljátszaná mint vele.

Nem megbízható és valójában csak önmagát szereti. Ha nem hagyod, hogy a szíved diktáljon hanem az eszedre hallgatsz, akkor kerülöd őt, megszüntetted a "barátságot" vele, mert rá fogsz fizetni piszkosul.

2023. ápr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged akar, lép. Ha nyuszi, marad a nőjénél.


Btw a nőknek miért mindig az a pasi kell, aki foglalt? 🤦‍♂️

2023. ápr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan rossz lenne az a kapcsolat és kellenél neki, érnél neki valamit, akkor már veled lenne! Lett volna rá ideje, de nem tette, inkább a barátnő társaságában volt képes arra, hogy téged szédítsen, ez óriási red flag, valószínű, hogy melletted hasonló cselekedtre hajlandó lenne.

És te aláznád meg magad szerelmi vallomással? Tudja nagyon jól, hogy nem fogtok többet, vagy sűrűn találkozni mégsem dobta ki a barátnőt, mert igazából nem tetszel neki, csak a szerető szerepét akasztaná rá, vagy teljes mértékben félreértelmezted a viselkedését irántad, amit te incselkedésnek hiszel az lehet ő szerinte baráti, egyáltalán nem azért tette, mert többet szeretne tőled, mint haverság és ha elmondod szívni fogsz vagy így vagy úgy.

2023. ápr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszolók mindent leírtak, csak erősítem őket.
2023. ápr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Belátom, igazatok van, akkor próbálom hanyagolni, csak nem tudom hogyan, sok közös órám van vele, és nyomja a szívemet az érzés.:(
2023. ápr. 9. 12:44
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

5

Nagyon jól döntöttél, tarts ki ez mellett mert megkíméled magad! Próbáld magad lekötni, barátkozz másokkal, akár szerezz új barátokat, de a legfontosabb, hogy tudatosítsd magadban azt amit írtak a többiek. Ha azt érzed, hogy kezdesz elgyengülni vagy hiányzik, jusson eszedbe ez a kérdés és olvasd el újra a válaszokat. Ez majd mindig segít hogy tisztán láss.

Megmondom őszintén voltam hasonló helyzetben és én is a nyers, őszinte válaszokat olvastam el újra és újra, amíg el nem felejtettem az egészet.

Kitartás!

2023. ápr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tényleg jó ötlet vissza, újra elolvasni a válaszokat, légy erős és ha úgy jobb inkább hanyagold őt teljesen, ismerkedj, barátkozz, bulizni menj el, kirándulás stb. Elfelejted, ne aggódj. :)
2023. ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

6:


Melyik volt a te kérdésed, ha nem vagyok indiszkrét? Csak azért érdekel, hogy vajon írtam-e neked választ.

2023. ápr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Majdnem teljesen ugyanebben a helyzetben vagyok, úgyhogy átérzem. Nekem már 1 éve tart ez, és belebolondulok annyira veszettül fáj, nagyon sokszor sírva is alszom el emiatt, mert sosem voltam még ilyen szerelmes senkibe. Rettenetesen félek attól is, hogy soha senki iránt nem fogok úgy érezni ahogy iránta. De tudom hogy el kell felejtenem, tudom hogy semmi jó nem is származna abból ha elmondanám neki amit érzek. Szóval nagyon nagyon bízom benne hogy vége lesz ennek az őrületnek, és sikerül majd őt végleg kitépni a szívemből. Kívánom hogy neked is sikerüljön. Kitartást csajszi :(
2023. ápr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondj semmit. Kicsit is értelmes pasi észreveszi a jeleket, es ha valoban ennyire bejössz neki, illetve a baratnőjével valoban ennyire rossz a kapcsolata, akkor lépni fog.

Ha mégse, akkor az meg az ő baja. De lehet te értesz félre mindent, mert túl sűrű nálad a rozsaszín köd.

2023. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!