Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy jómódú, iszlám vallású...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jómódú, iszlám vallású arab család hogyan fogadja általában, ha a lányuk összejön egy magyar pasival?

Figyelt kérdés

Annak idején a húgomnak udvarolt egy jómódú családból származó intelligens, vallásos arab srác. Szóval tudom, hogy ezen az oldalon miként mennek a dolgok.


De mi a helyzet fordítva?


2023. ápr. 10. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismerem pontosan a vallás ezen részét. Ismerősöm megkérte a nő kezét elment a szülőkhöz és ők német mondtam, sajnos mai napig nem tudjuk pontosan hogy miért . A fiú el lett hajtva a háztól. Gondolom nem neki szánták a lányukat.
2023. ápr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nemet mondtak*
2023. ápr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Normális szülő biztos nem engedi, nem ért vele egyet!
2023. ápr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyen se volt még . Végre ezt is elolvashattam.
2023. ápr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Üvölti testvèr rokon sógor apu anyu hogy Agballakh ès előveszik a règi AK-47es gèpkarabèllyokat az ágyneműtartóból meg szekrènymellől ès megkergetnek.


Egyszerübb egy romeszcsajszit felszedni , ott legalább már tudod mire számíthatsz! 😆

2023. ápr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom szerintem ez úgy működik, hogy valami kompromisszumot kell kötni, pl. Felvenni az iszlámot, vagy valami szokásban beszállni közéjük.

Hogy érezzék közéjük tartozol.

2023. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező,


Szunnita muszlim vagyok (magyar).


Amennyiben vallásos muszlim család, akkor biztosan NEM fogják hozzáadni a lányukat egy nem muszlim férfihoz.

A Korán ezt egyértelműen megtiltja nekünk.


Amennyiben a fiatalember felveszi az Iszlámot akkor ez az akadály elhárul, és nyitottak lehetnek a dologra.

Igen nagy öröm ha új ember veszi fel Allah vallását.

2023. ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha van rá igény megkeresem és idézem az erre vonatkozó verseket a Kegyes Koránból.
2023. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van férfi ismerősöm. Iszlám felesége van. Magyarba élnek, de itt is a srác felvette a vallást.
2023. ápr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!