Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Segítenének nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Segítenének nekem megérteni a helyzetet?

Figyelt kérdés

Adott egy lány,akivel lassan két hónapja ismerjük egymást, egy helyen dolgozunk. Jó viszonyt alakítottunk ki, sokat lógtunk együtt. Az utóbbi 3 hétben megváltozott,fura lett. Sűrűn egymáshoz értünk, oda is bújt hozzám, aztán másnapra teljesen megváltozott. Visszafogott lett velem, úgy éreztem,mintha kerülne. Nem volt jó kedve sem. Kérdeztem tőle mi a baj, de nem volt őszinte észrevettem. Egy két nap múlva ismét a régi volt. Azóta sűrűn előfordul, hogy közeledik, aztán távolodik. Állandóan néz, el szoktam azt is csípni, hogy olyan fura tekintettel mosolyog rám. Folyton a szám nézi bazsalyogva,mikor hozzá beszélek. Ezek alapján azt feltételezném, hogy bejövök neki, de ezek a furcsa dolgok, amikor úgy viselkedik, mintha egy vadidegen lennék, meg direkt rám se néz,aztán újra van minden, eléggé összezavarnak,és nem tudok rajta kiigazodni. Volt olyan,mikor odamentem hozzá,és ideges volt tőlem láttam rajta. Nem volt elutasító,de izgett mozgott, meg minden baja volt. Nem is értettem, hogy egy nagyszájú cserfes vagány csaj, főleg hogy ismer meg előtte volt már fizikai kontakt,miért lesz tőlem ideges ha odalépek hozzá.

Mi lehet nála ez? Miért viselkedhet így?


2023. ápr. 15. 10:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
71%

Nő vagyok, ezt csinálom, csak sajnos több mint egy éve.

Tavaly gondoltam nyár környékén erre a nemes legényre először úgy. Előtte is jóban voltunk, de valami elindult bennem, és valljuk be őszintén, az ember lánya ilyenkor azt is jelnek veszi a másik oldalról, ami nem az. Természetesen én is mindent annak vettem.

Namármost, én alapból mindenkivel kedves vagyok, talán már túlon túl is, de nem manipuláció, mással való megkedveltetés, vagy mert tudom hogy mi esik jól másnak, hanem egyszerűen ilyen vagyok. Szeretem ha egy kedves bókkal, szóval, figyelmességgel, beszélgetéssel örömet okozok,de tényleg semmi komoly és kivételes ha valakivel nem ilyen vagyok.

Na szóval ez a bizonyos férfiember kiváltott belőlem érzelmeket, jeleket adtam neki, egész konkrétakat, eleinte úgy éreztem ő is rajta van az ügyön, de egy idő után abszolút visszautasítónak érzem őt. Burkoltan, de verbálisan is jelezte. A munkámat nem szeretném feladni, így nem volt mit tenni, maradunk a szigorú munkatársi viszonynál, bezártam, igyekeztem kihátrálni, de emellett nem tudtam a mai napig sem feladni magam, az alaptermészetem. Rájöttem hogy szeretném vele is megtartani egy barátibb jellegű munkatársi viszonyt. Na itt jön a csavar. Amikor erős vagyok megy a barátkozósdi, de nem vagyok túl rajta, így amikor meggyengülök menekülök előle.

Nem manipulálás, nem játszmázás csak magamban nem tudom rendezni a dolgokat, és abszolút nem segít benne. Szerintem fogalma sincs semmiről jelenleg.

2023. ápr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

11 Magyarázod a bizonyitványt-már régen rossz..


Szóval megint telitalálatom van.


Légy nagyon nagyon óvatos kérdező. Sok trükközés vár még rád, amint elnézem.

2023. ápr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
12#. Nem értem mire gondolsz
2023. ápr. 15. 13:05
 14/19 anonim ***** válasza:

12 ez egy netto butaság.. De nem fogok leállni vitatkozni.


Elmondtam őszintén ami van, amit erről az oldalról érzek és teszek. De egyben igazad van.. Nem mindenki ilyen és tényleg vannak manipulátorok, akiknek a pénzed és az egzisztenciád kell kedves kérdező. Ezt viszont vele kapcsolatban (természetesen nyilván ha te is akarod) csak akkor fogod megtudni, ha kideríted tőle. A lehetőség adott. Élsz vele vagy sem, a te döntésed, mi nem hozhatjuk meg helyetted.


Engem ez az egzisztencia dolog mondjuk sosem érdekelt, eddig és ezután is mindenért megdolgoztam és ha lassan is, de megszereztem, nem kellett eddig sem és a jövőben sem kell, hogy más kitartson. (11voltam)

2023. ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Albérletben lakom,kocsim nincs. Ezt tudja rólam ő is. Nem vagyok pénzes csávó, de amit szeretnék azt meg tudom venni, nem kell nélkülözöm sem. Ennyim van. Semmi extra kimagasló anyagi dolog
2023. ápr. 15. 13:24
 16/19 anonim ***** válasza:
Akkor belevágnék :) ( ha nem igy lenne, akkor is)
2023. ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
15 Ez pont elég kezdetnek számára:)
2023. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Segítenének nekem megérteni a helyzetet?"


"Mi lehet nála ez? Miért viselkedhet így?"


Azzal kéne kezdened szerintem, hogy a saját viselkedésedet értsed.


Te mit szeretnél ettől a lánytól?


Te miért viselkedsz vele így?

2023. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Most meg egyik ismerősöm azt mondta hogy beszélgettek és azt mondta neki hogy van barátja 3 éve...... Nem tudom hogy most akkor mi van
2023. ápr. 19. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!