Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt mar ilyen atfordulasotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar ilyen atfordulasotok szakitas utan?

Figyelt kérdés
Arra gondoloo, hogy mikor szakitottak veletek, akkor majd meghaltatok a kilatastalansagtol es a ketsegbeesestol. Es nagyon fajt nektek. Majd utana ez olyannyira atfordult, hogy teljesen eltunt a rossz erzes es mar nem ereztetek semmit?

2023. ápr. 20. 08:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első szakításom után szenvedtem nagyon, azóta max. pár napig rosszul érzem magam, de tudom, hogy lesz majd más, ennek meg okkal lett vége.
2023. ápr. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyannál volt ilyen akinél egyedül is jobb, annyira terrorizált.

Állandóan próbáltam elérni egy kiegyensúlyozott kaocsolatot hogy visszajöjjön az ami volt a szép szerelmes időszaka, hogy vegyen vissza, tiszteljen becsüljön, ne ártson, de a sok terrorizálása előtt már meg kellett "hajolnom", feladni, hogy az soha nem fog már visszajönni, bárhogyan kapálóztam megmenteni az egészet, annál jobban terrorizált, "bántott", a végén már önvédelemből kellett szakítanom is.


Ma is sokat gondolok rá hogy annyira sajnálom hogy képtelen szeretni, csak üvölteni bántani tud, ha újra és újra kibékülnék, újra és újra csak a "pofonokat" kapnám megint csak:( valami "boxzsakja vagyok már cdak akit csak "rugdosni" tud:(

2023. ápr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1: De végülis ki tudtad heverni őket?


2: Nagyon sajnálom. :( De jobb neked nélküle.


Őszintén szólva azért kédezem, mert engem is nem rég hagytak el és a barátnőm hiánya felemészt ... annyira szeretem még őt... és nem tudom, hogy fogok e másképp is érezni..

2023. ápr. 20. 08:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Rossz érzés olyanokat szeretni akik nem szeretnek viszont.

Valójában a tetteit kéne a másiknak nézni és szeretni, amiket nyújt ad, nem pedig a másik embert, tehát aki a hátát mutatja abba nem kéne szerelmesnek se lenni.


De erre asszem a nárcik képesek csak, hogy amíg hasznára van a másik vagy ki tud belőle venni valamit addig kell csak a másik, amugy meg nem

2023. ápr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A szakítás ugyanúgy gyászfolyamat, mint a halál. Tehát ahogy egy ismerősöd halálát gyászolod, a megszakadt köteléket, a jövőbeni dolgok lehetetlenségét, úgy van ez szakításnál is. Többé már nem része az életednek ő... pont mintha halott lenne.


Tehát a gyász folyamatát érdemes átvizslatnod. Ez alapján átfordulhatnak az érzéseid. Pl a tagadási szakaszban. Ez így van rendben... de sokáig elhúzódó folyamat ez. Fél év legalább, mire teljesen rendben leszel.


Ami segíthet ilyenkor, ha tényleg kizárod az exedet az életedből. Eltávolítasz mindent a környezetedből, ami rá emlékeztethet, kitörlöd a képeiteket, törlöd az elérhetőségeit,stb... és a legfontosabb, hogy foglald el magad. Családdal, barátokkal, hobbiddal, szórakozással, sporttal, tanulással, munkával... bármivel. Így juthatsz túl leghamarabb ezen a gyászon, amit a szakítás okoz most neked.

2023. ápr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5: koszonom a hasznos tippeket es tanacsokat. Szerinted ha vege van ennek a gyasz folyamatnak utana nem fogok mar ekkora fajdalmat erezni ha ra gondolok? :( es nem is fogom szeretni?..


Olykor ugy erzem, hogy azaltal hogy őt elvesztettem, a kepessegemet is elvesztettem arra, hogy masokat kepes legyek ugyanigy szeretni..

2023. ápr. 20. 09:34
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, túl lehet lendülni ezen. A lényeg a továbblépés, és hogy megteremtsd a lehetőséget, hogy tovább tudj lépni.


Megértem, hogy így érzed most. Mindenki így érez szakítás után. Úgymond, ez a normális, ha szaretted a párodat.

2023. ápr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szeretted*
2023. ápr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom a segitseget :( . Tenyleg remelem a legjobbaka, de azert egy nagyon pici kis eselyt hagyok magamnak arra az eshetosegre, hogs vissza jon hozzam.
2023. ápr. 20. 11:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem második hónapja tart a gyász, és semmivel sem jobb, mint a legelső napon. Legfeljebb kemény hullámokat élek meg állandóan. Lassan tovább fog tartani, mint maga ez a rövid kapcsolat
2023. ápr. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!