Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi és egy nő között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi és egy nő között nagy korkülönbség van, létezhet náluk csak barátság, hátsó szándékok nélkül?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik nekem egy nő, akit nemrég egy barátom által ismertem meg. Már beszélgettünk párszor semleges dolgokról és úgy láttam, én is szimpatikus vagyok neki. Nem hívtam még randira egyrészt azért, mert úgy látom kicsit zárkózott típus, nem akarom lerohanni. Másrészt megtudtam, hogy van egy nagyon jó férfi barátja, aki majdnem 20 évvel idősebb tőle (a nő 29 éves). Összefutottam már ezzel a pasival is és láttam, hogy tényleg jó kapcsolat van közöttük. Semmi évődést nem vettem észre de cukkolják egymást; a pasi nem stírölgette a nőt de láttam, hogy néha csak összenéznek és mintha szavak nélkül kommunikálnának (tudom ez hülyén hangzik de biztos tudjátok mire gondolok). Feltűnt az is, hogy szó szerint közel állnak egymáshoz pedig ha más lép vagy ül közel a nőhöz, ő kicsit elhúzódik. Volt, hogy beszélgettek és közben a hapsi végigsimította a nő egyik hajtincsét elöl. Láttam, hogy a pasi tekintete megváltozik ahogy ránéz. Nem kiéhezve néz rá, inkább érzelmesen. Mint akinek tényleg fontos a nő.

Szóval elbizonytalanodtam és a barátom (aki bemutatott a nőnek) szerint is pletykálnak róluk de sose buktak le sehogy.

Ők állítják is magukról, hogy nagyon jó barátok és kötődnek egymáshoz.

Elnézést ha hosszú lett, de szeretném ha kívülállók elmondanák a véleményüket ezek alapján. Vagy ti ismertek ilyen barátokat, létezik ilyen tényleg, hogy hátsó szándékok nélkül csak barátkoznak?

33F



2023. máj. 6. 16:30
A kérdező szavazást indított:
Szerintem csak jó barátok.
Kizárt, hogy csak barátok, szerintem több van közöttük.
17 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Kapcsolat (szeretői) van közöttük, ráadásul elég réginek és stabilnak tűnik a leírásod szerint.
2023. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Bőven több van a levegőben,mint barátság...
2023. máj. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Itt nincs sok keresni valód sajnos.
2023. máj. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Én 31 vagyok az egyik férfi barátom 48. Sose volt hozzá közöm 15 év alatt.
2023. máj. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Férfiak csak szeretett nő haját simogatják.
2023. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én vélemémyem az, hogy ferfot meg ronda oreg dagadt novel baratkozni nem lattam. Csak olyannal akit vonzonak tart es tobbnyire a nő miatt nem lesz semmi.
2023. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Valóban vonzó nő, nem véletlenül tetszett meg. Viszont láttam rajta is, hogy szeretettel néz a pasira.

Úgy tudom kb. egy éve barátkoztak ők így össze szóval nem sok éves ismeretségről van szó. De egyébként 1-es válaszoló jól fogalmaztál, tényleg stabilnak tűnik ez a valami náluk. Ezért nem merek lépni, olyan érzésem van mintha ott nem lenne helyem. Akkor jól érzem?

2023. máj. 7. 00:02
 8/19 anonim válasza:
100%
Nekem is van egy olyan barátom, aki 30 évvel idősebb nálam. Volt kolegám, ő is ugyanezt csinálja és én is. De úgy tekintünk egymásra a baráttságon kívül, mint apa és lánya. Tehát simán lehettséges, hogy csak nagyon jó barátok.
2023. máj. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
Kis kiegészítés az előző válaszomhoz. Ő 50 én pedig 20 évey vagyok
2023. máj. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem, hogy mégis közeledni fogok a nőhöz de csak óvatosan, és még jobban oda fogok figyelni a jelekre.
2023. máj. 7. 15:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!