Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik nőt válasszam? Épp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nőt válasszam? Épp párkeresésben vagyok, és jelenlegi érdekeltjeimről kérdezek.

Figyelt kérdés
2023. máj. 16. 19:03
A kérdező szavazást indított:
Ő 27 éves, komoly szándéka van mint nekem is. Szép, de kissé akadékoskodó. Gyanús nekem, miért szingli.
Ő egész nap Lana del Rey-t hallgat, elvont egy nő, 26 éves. Valami tanfolyamra jár, szüleinél lakik. Ő is szép amúgy, csak máshogy.
Ő az én nagy szívfájdalmam, mert ő "A Nő" a szemeben, de ő már házas... 28 éves. Csak plátóian érzek iránta emiatt. Gyönyörű, okos, boldog, gazdag nő.
23 szavazat
 1/2 Kései Sirató ***** válasza:
Próbáld őket kicsit jobban megismerni, mielőtt döntenél.
2023. máj. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy negyedik új hölgyet, ha a hàrom közül nem tudsz biztosan vàlasztani akkor szoktàk azt mondani, hogy semelyiket hanem egy ùjat.
2023. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!