Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor és kibe voltál utoljára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és kibe voltál utoljára (esetleg vagy most) fülig szerelmes? Mi fogott meg a másikban? Mikor érezted, hogy fülig szerelmes vagy?

Figyelt kérdés

2023. jún. 1. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
A páromba. Az fogott meg, hogy kezdeményező, egy hullámhosszon vagyunk, humoros, pont annyira érzelmes, amennyire nekem jól esik.
2023. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem nevezem meg, de még most is libabőrös leszek, ha eszembe jut.

Mi fogott meg benne? A közvetlensége, érdeklődése, modora, és legfőképp az arca. Teste is gyönyörű, de az az arc mindent visz.

Mikor érzem? Mikor minden percben csak Ő jár a gondolataimban. Hiányzik, ha nem ír, nem hív, nem beszélünk.

2023. jún. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Egy fiúba. És azért mert nagyon cuki és mikor megcsókolom az átjárja az egész testemet. 😏

Te kibe vagy kérdező?

2023. jún. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
2023-ban egy hónapig ismerkedtem egy hölggyel, lényegében febr.28-márc.31-ig. 3x tudtunk személyesen találkozni, de minden nap szóban, írásban értekeztünk. 3. találkozás után közölte, h maradjunk barátok, de nekem eddigre már kialakultak az érzelmek iránta. Sosem korábban senkivel ennyire rövid idő alatt. Még most sem tudtam elfelejteni. A külső abszolút megfogott, az arca, a szemei, a mosolya, a kézfeje, a körömházai formája és alakra is számomra a tökéletes nő. Belsőleg a tulajdonságai, a talpraesettsége, az irányítási mániája fogott meg. Egyszer talán el tudom majd felejteni...
2023. jún. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A volt barátnőmbe. Tetszett a személyisége, kedveltem nagyon és törődött velem. Régen, több mint 1 éve.
2023. jún. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Kicsit gáz, hogy itt kb. mindenki csak a külsőbe lesz szerelmes🤣Első vagyok, én meg se említettem, hogy természetesen testre is nagyon vonz a párom, de abszolút nem emiatt szerettem bele.
2023. jún. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Kitana. ***** válasza:
Egy volt kollégámba, akivel tök véletlenül két munkahelyen is együtt dolgoztunk. Bár a szerelem az túlzás, de szerettem a társaságát, vonzónak tartottam, néha most is eszembe jut, hogy írjak-e neki, mizu (néha dumáltunk Messengeren amíg együtt dolgoztunk), de szerintem nem jövök be neki, az idősebb nőket szerette, mindig volt valami 8-10 évvel idősebb anyuka (olyan is volt aki már nagymama volt) barátnője épp😄
2023. jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

3-as: én úgy érzem, most vagyok fülig szerelmes egy lányba 😍😍😍. Közös baráti körben ismertem meg, sokat beszélgetünk, egy hullámhosszon vagyunk.

2023. jún. 1. 15:12
 9/13 anonim ***** válasza:

Kívánom hogy tartson örökké! 🥰

(3)

2023. jún. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A páromba. Nálam második látásra volt szerelem, de először azt hittem csak fellángolás, de nem akart elmúlni, így tudtam meg, hogy ez szerelem. Ráadásul olyan, amilyet korábban sose éreztem (tudom klisé de így van). Néhány hónap múlva elkezdtünk beszélgetni, majd találkozni, és kiderült, hogy kölcsönös a vonzalom. Azonos a humorunk, nagyon egy hullámhosszon vagyunk, néhány dologban egymás szöges ellentétei vagyunk. A szemeit szeretem a legjobban és a mosolyát.
2023. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!