Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem talál rám az igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem talál rám az igazi szerelem? 29 éves vagyok,és 2-3 kapcsolatom volt eddig,ami komolyabbnak mondható, de mindnek szakítás lett a vége,mert nem éreztem,hogy szerelmes vagyok.. Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
2-3 komoly kapcsolaton vagyok túl, de mindegyiknél kiderült,hogy mondhatom azt,csak kapcsolati függőség volt,hogy "ne legyek egyedül,és ne tudjanak gúnyolni,hogy ennyi idősen nincs senkim.A szakítási döntést, minden esetben én magam hoztam meg,mert nem bírtam tovább érzelmek nélkül benne lenni valamiben ami nem jó,mint kiderült,és színészkedni,"hülyíteni" sem volt gyomrom. Egyszerűen kimondtam,hogy bocs, de nincs meg az az érzelem köztünk amit szerettem volna. Mindegyiknek szakítás lett a vége,és abszolút nem is bántam.Miért nem tudok szerelmes lenni? Nyitott vagyok az emberek felé, nincsen önértékelési problémám, csúnyának sem mondanám magam, a humorom is a helyén van,valamint a munkától sem félek.Egyszerűen olyan,mintha csak fellángolások lennének,hogy legyen valakim,hogy ne legyek egyedül,de miközben benne vagyok, csak szenvedek.Pedig van állásom is,van hol laknom/ van hová hazamennem, ha nem sikerül. Mit javasoltok,mit tegyek?Szeretnék már valaki mellett megállapodni, és érezni azt, amiről mindenki azt mondja,hogy csodálatos érzés,és van kire büszkének lenni,mert van egy csodálatos férjem/feleségem, vagy barátom/barátnőm.
2023. jún. 3. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert eddig olyan kapcsolatokat fogadtál el, melyekben nem volt meg

a kellő érzelmi mélység.

Majd rád talál.

2023. jún. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudok szerelmes lenni. Hamar fellángolok, aztán hamar rá is unok. Én is ettől szenvedek:(

28F

2023. jún. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem a megfelelő embereket fogtad ki idáig.
2023. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj én már 39 vagyok és nem talált rám. Remélem te nem jutsz el idáig!
2023. jún. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!