Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom folyamatosan más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyamatosan más lányok képeit likeolja. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Ku**s lányok képeit lajkolgatja. Van egy lány aki kifejezetten idegesít, majd amikor kérdeztem barátom, hogy miért likeolja azt mondta mert jól néz ki, de hogy nem csalna meg vele de mással se. Engem meg rettentően zavar. És felháborítónak tartom, hogy még így el is mondja, hogy jól néz ki a csaj🤦🏼‍♀️

2023. jún. 10. 14:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Lecseréled a barátodat, egy normális férfire:) és nem ragaszkodsz olyan emberhezm akinek te csak egy polcra való tucat vagy, aki kiszolgálja.
2023. jún. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%

"nem csalna meg vele de mással se" - ja, mert esélye sem lenne náluk. Az ilyen csak neked jó.


Ez a królájk. Baromi megalázó, mindenki látja, mire áll fel neki. Nem a nézegetés a gáz (bár az sem egészséges), hanem hogy téged aláz meg nyilvánosan.


Miért éri meg neked ezt elnézni? Mit tud a csávó? Szeret? Ja, olyat a nemlájkolós is tud...

2023. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
+Ráadásul még annyi tisztelet sincs neki írányodba, hogy ne az orrod előtt művelje azt amit tesz. Kb. zéro tisztelet feléd. Mondani mindent lehet a száddal-csak a cselekedetek azok amik beszédesek a valóságról. Szóval a kedves "barátod" sem nem tisztel téged, sem nem tekint fontos személynek az életében, hanem valakinek akit tud használni. kb. ennyi vagy számára a valóságban.
2023. jún. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
3%

Ez nem jelent semmit, valami random csajt be likeol és aztán? Nem beszélget vele, nem találkozik vele.


Viszont ha nagyon zavar akkor mond el neki feltétlen. Mert lehet nem is tudja, hogy ez szarul esik neked. A barátnőmet is zavarta majd elmondta, és többet nem csináltam ennyi.

2023. jún. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
#4 nagyon jól tudja
2023. jún. 10. 14:39
 6/23 A kérdező kommentje:
#4 ismerik egymást nem random
2023. jún. 10. 14:40
 7/23 anonim ***** válasza:
58%

Ja, az úgy már gáz..


Akkor tényleg leszarja az érzéseidet.


Viszont csak ezert nem szakítnék. Max akkor ha már flörtöl velük chaten.

2023. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
7. Tisztelet nélkül szerinted ér is bármit egy kapcsolat??
2023. jún. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#7 azt meg nem tudom, hogy flörtöl e. De viszont általánosba osztály társa volt azt elmondta hogy egyszer beszélt vele instán hogy mi van vele mert kiment külföldre lakni.
2023. jún. 10. 14:48
 10/23 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle én vagy ő néz ki jobban. Szabályosan elgondolkodott rajta..
2023. jún. 10. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!