Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm állandóan rácsap a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm állandóan rácsap a fenekemre mások előtt. Naponta többször is. Ez nem a pasik "dolga" inkább? Vagy csak nekem fura? Nálatok is van ilyen? 22/F

Figyelt kérdés

2023. jún. 12. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Pasik dolga... 22 vagy, miért boomerkedsz?
2023. jún. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem a pasik dolga, csak ráizgul a fenekedre. Ha zavar, mondd meg neki. Ha nem zavar, akkor szerintem meg ne vond meg tőle azt az örömöt. De tőle kérdezd
2023. jún. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Nőknél is létezik segg fétis.


Nekem is van, meg comb. És?

2023. jún. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
A nyilvánosan proliként viselkedés egyik nemnek sem dolga, jobb helyeken.
2023. jún. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Játszik csak. Ez nem fétis meg ilyenek:D

Olyasmi mint a csikizős játék provokálás. Azt várja hogy majd te visszacsapsz vagy valami es játszotok te kergeted aztán párnacsata stb.

2023. jún. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Az én barátnőm is ezt csinálja, már megszoktam :D Azt mondja imádja a s**gem, és jó erősen rá szokott csapni. Már nem ellenkezem :D
2023. jún. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Én is rászoktam csapni otthoni körülmények között, pedig nem vagyok proli. Nekem vonzó és kész. :D
2023. jún. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%

Hát akkor kedves prolik, csapkodjátok csak nyilvánosan egymás seggét ezentúl is, bármelyik nemhez tartoztok. Férfiak különösen csapkodják a csajuk seggét, mert az az "ő dolguk".

4-es voltam, jöhetnek ide is a pirosak 🤦🤡

2023. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor ezek szerint nem olyan egyedi eset. Végülis néha ciki, de nem a világ vége. Mások előtt zavar csak kicsit, de mindegy, hogy mit gondolnak.
2023. jún. 12. 20:58
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is poénból néha rácsapok a barátoméra, de csak hülyülök, mondjuk én csak akkor ha ketten vagyunk. Ő nem veszi ilyen vér komolyan 😳

20/L

2023. jún. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!