Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Házas emberekhez szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas emberekhez szól a kérdésem, akik beleszerettek másba. Mennyi idő múlva sikerült végleg elnyomnotok ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy kapni fogom a kritikát és a sarazást, meg is érdemlem. Hosszú lesz a leírás, elnézést.

Munkahelyemre jött egy új kolléganő, első látásra szimpatikus volt. Ő 27 éves, én 48 voltam akkor. Az első hónapokban sokat beszélgettünk, viccelődtünk, mint általában jó munkatársak között szokás. Aztán egyre többet beszélgettünk magánéleti dolgokról is, ekkor már egy éve dolgozott ott. Mesélt az akkori barátjáról, az elvált szüleiről, az apjáról aki sosem törődött vele sokat. Én is meséltem a gyerekeimről, akik már elköltöztek, a nejemről csak pár szót. Valahol tudtam, hogy bennem egy pótapát lát, főleg, hogy elkezdtem neki segíteni és örömet okozni mindenben amiben csak tudtam. Sokkal boldogabbnak éreztem magam, éreztem a szeretetet amit kaptam tőle. Egymás bizalmasai lettünk, egyre többször találkoztunk munkán kívül is. Már most mondom, hogy semmi nem történt, csók se, semmi, de sokszor megöleltük egymást, egymáshoz értünk. És lassan rájöttem, hogy már rég többet érzek, az egész lényébe beleszerettem. Természetesen sose mondtam ezt el neki de szerintem sejtette és azt sem zárom ki, hogy ő is már többet érzett. Nagyon szoros kötelék alakult ki közöttünk, másra sem tudtam gondolni mint rá. Egyre több munkatársunk megjegyezte milyen jó a kapcsolatunk, volt aki egyenesen azt mondta, hogy biztos nagyon vonzódok hozzá, hiszem gyönyörű. Persze én is gyönyörűnek láttam és vonzódtam hozzá de a lelkébe szerettem bele. Viszont nem akartam, hogy kellemetlen helyzetbe kerüljön a pletykák miatt.

Kaptam egy jobb állásajánlatot, elfogadtam, ezzel egy időben ő is talált egy másik ideálisabb munkahelyet. Mindketten váltottunk és lassan elkezdtem távolságot tartani. Keresett eleinte és iszonyat szar érzés volt eltolnom magamtól, végül beletörődött. Minimálisra csökkent a kommunikáció majd elkopott. Megtudtam közben, hogy egyedülálló lett. Az én érzéseim kicsit csillapodtak de még két év elteltével is érzem azt a szeretetet és szerelmet, iszonyúan hiányzik és rengeteget gondolok rá.

A házasságom közel 30 év után nem volt már az igazi, a nejem nagyon elhanyagolt minden téren, hiányzott a törődés ami több beszélgetés után sem változott. Sejtette, hogy valami történt velem de nem foglalkozik különösebben ezzel, éli ugyanúgy az életét. Próbálok helyt állni és kitörölni végleg az érzést. Valahol nem akarom elengedni a hölgyet de muszáj és ehhez kérnék szépet saját tapasztalatokat amikből erőt nyerhetek, hogy el fog múlni a hiányérzet a szerelemmel együtt.

52F



2023. jún. 17. 15:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
29%

52 évesen nagyon gyerek szinten vagy érzelmileg..


"Keresett eleinte és iszonyat szar érzés volt eltolnom magamtól, végül beletörődött."


Ezt köszönd magadnak. Így jártál.



Nem bonyolult ez. A hiányérzet ellenszere másik nő keresése.

Addig menni, ameddig nem találod meg azt a nőt, akivel megtalálod a szellemi, értelmi, érzelmi összhangot.

Mert egy biztos, a jelenlegi pároddal már nincs meg az a plusz...


17 évesen több eszem van, mint neked.

2023. jún. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
63%

Először is döntsd el, hogy a feleségedet, házasságodat, eddigi nyugodt életedet akarod? Mert ha igen, akkor szigorúan el kell felejtened a lányt.

Ha viszont nyitott vagy egy esetleges változtatásra is, akkor tartsd csak vele tovább a kapcsolatot.

Egyébként el tud múlni idővel az érzés, sőt, a házastársunkhoz is vissza lehet találni teljes mértékben egy ilyen után. Csak mindezt kivárni nehéz nagyon.

2023. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%
#1 Nem biztos, hogy több eszed van. Csak 17 évesen, életünk kezdetén teljesen máshogy látjuk a dolgokat mint 20-30 év házasság után.
2023. jún. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
61%

Miért is?


Leírta, hogy már nincs meg az összhang a feleségével.

"A házasságom közel 30 év után nem volt már az igazi, a nejem nagyon elhanyagolt minden téren, hiányzott a törődés ami több beszélgetés után sem változott. Sejtette, hogy valami történt velem de nem foglalkozik különösebben ezzel, éli ugyanúgy az életét."


A felesége le se sza...rja.


A kérdező végre talált egy olyan nőt, akire rá tudott hangolódni, akivel megtalálta a közös hangot.

Majd erkölcsi megfontolásból (hiába van elhidegülés oda-vissza) eltaszította magától azt a nőt, akivel komolyabbra is fordulhatott volna az ismerkedésük.


Most ezt bánja, ezért is tette fel a kérdést.

Szeretne olyan választ kapni, ami segít elengedni a nőt, akihez igencsak vonzódik.



De a valóság nem ez!

Vagy veszi a bátorságot és férfi módjára odaáll a nő elé, és elmondja miért taszította el magától, miközben őszinte érzelmek jelentek meg benne iránta,

vagy

keres egy másik nőt.


Mivel a feleségétől elhidegült 30 év után, más út nincs.


Én nem pátyolgatni jöttem, hanem válaszút elé állítani a kérdezőt, hogy lássa, mi a valóság.


De tudom, csak 17 éves vagyok...

2023. jún. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
52%

#1:

Látom megkezdődött a suliban a vakáció! :)

Azért mire te is eléred az 50 éves kort, te is árnyaltabban látod majd a dolgokat, de addig még nem árt ha tapasztalsz és figyelsz!

Az élet nem csak fekete és fehér!

Könnyű a fotelből az észt osztani anélkül, hogy ilyen helyzetbe kerültél volna valaha. Mert ugye 17 évesen rengeteg tapasztalattal rendelkezel ilyen téren. Jah, nem!

Az emberi érzések nem úgy működnek, hogy kiolvasod a könyvekből a tutit, és majd a te tested, lelked is úgy fog reagálni, ahogy egy megmondóember azt előre megmondja. Az érzések egyediek, mindenkinél máshogy alakulnak ki, nem egyforma személyiségűek alapjáraton az emberek.

Van aki sosem esik szerelembe mással (a házastársán kívül) és van aki meg igen, még akkor is ha az eszével nem akarja. Az érzés kialakul akár akarja akár nem, DE a döntés már az övé, hogy mit kezd ezzel az érzéssel. Él vele, vagy elnyomja, megpróbálja elfelejteni.

Tudod az ember esendő, de azért vagyunk itt a Földön hogy tanuljunk, fejlődjünk és bölcs döntéseket hozzunk még 50 éves korunkban is.

Nem lehet mindenki tökéletes, f@sza gyerek már 17 évesen!

2023. jún. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
45%

Kedves 5. hozzászóló.


Én vagyok az 1. és a 4. hozzászóló.


Ajánlom értő olvasásra a 4. hozzászólásomat, bár látom, 50 feletti létedre a gondolkodás nem az erősséged.


"Tudod az ember esendő, de azért vagyunk itt a Földön hogy tanuljunk, fejlődjünk és bölcs döntéseket hozzunk még 50 éves korunkban is."


Ezt melyik ezotériás könyvben olvastad? :D


Ez szimplán a szubjektív hited, nem a valóság.

Ha képes lennél kizárni a gondolataidat és az érzelmeidet, akkor látnád, hogy szimplán történések vannak, semmi több.


Az élet értelme a történések maga, aminek valójában nincs értelme, csak ezér-féle következménye.

Úgy sem érted...

2023. jún. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
51%

Nem értem hogy felnőtt férfiak hogy lehetnek ennyire töketlenek. Rég megdudgtam volna a csajt.

Max 10 éved van haver aztán rád se fognak nézni ezek a nők, mert egy papa leszel és lehet h a kárszeg sem fog már állni.

Próbálj meg erőt venni a magadon és néha az érzéseidre hallgatni különben egy megkeseredett öregember leszel.

A feleséged nem fogja megveregetni a hátad mert ilyen "kitartó" vagy. Hidd el h pont szarik rád már ennyi év után.

2023. jún. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

2, 3, 5, 7: Köszönöm a válaszaitokat. Aki még szeretne hozzáfűzni valamit, nyugodtan írjon.


1: Neked is köszönöm de felnőtt emberektől várok válaszokat aki már tapasztaltak. Ezt ne sértésnek vedd, csak ehhez nem tudsz egyszerűen hozzászólni.

2023. jún. 17. 17:44
 9/26 anonim ***** válasza:
82%
Az erkölcs meg a társadalmi elvárás meg a sok hülyeség hány ember életét teszi tönkre?Na meg az hogy mit fognak mondani az emberek....Kit érdekel?Egy életünk van és ezt az egyet jogunkban áll úgy élni ahogy akarjuk.Ha tetszik a családnak a gyerekeknek a szomszédoknak a munkatársaknak a zöldségesnek..Ha nem.
2023. jún. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
61%
El lehet válni, mert jöhet 10 nő és abból úgyis lesz minimum egy, aki iránt azt fogod érezni, mint a szóban forgó nő iránt Húzod csak az időt, nem szereted a párod, akkor miért vagy még vele?
2023. jún. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!