Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez tényleg annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez tényleg annyira idegesítő tulajdonság?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, még soha nem volt barátnőm és szerintem a viselkedésem zavarhatja őket.


Tehát gyakran van olyan, hogy elkezdek beszélgetni egy lánnyal azt érzem, higy tetszem neki, majd mikor megismer jobban, akkor rájön, hogy mégsem.


Azt nem mondanám, hogy anarchista vagyok, de nem szeretem a szabályokat. A korlátozottságot. Mindig mindenről elmondom a véleményem. Nem vagyok vallásos.


Nem értem, ezek olyan negatív tulajdonságok lennének???


2023. júl. 3. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon fiatalok közt ez még menő lehet, aztán minél idősebbekkel próbálkozol, annál kevésbé találsz értő fülekre. A te korodban még elmegy ez a céltalan lázongás, de érdemes egy idő után kinőni belőle.
2023. júl. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt így kerek-perec kimondod, hogy nem szereted a szabályokat és a korlátokat, gondolhatják azt is, hogy a hűség is ide tartozik.
2023. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

"Mindig mindenről elmondom a véleményem".


Hát ez ritka idegesítő tulajdonság, ilyennel még barátkozni is baromi nehéz.

Ugyanis a vélemény olyan, mint a segglyuk. Mindnekinek van, de csak kevesen kíváncsiak a tiédre.

ha lehet egy javaslatom: csak akkor fejtsd ki a véleményedet, ha valaki erre megkér.

2023. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha kérdés nélkül non-stop hangoztatod a véleményed nyed az a legtöbb nőnél felejtős.

Téged érdekel havalaki non-stop pofázik kérdezés nélkül?

2023. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
"Mansplaining" - nézz utána a kifejezésnek:D
2023. júl. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kb leírtál egy átlag 19 évest. De ja, ha mindig kéretlenül hangoztatod a véleményedet, az idegesítő is lehet.
2023. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kèretlen vélemèny-nyilvánításod lehet idegesítő, és fárasztó egy idő után igen, + szabályok, korlátok sem véletlen vannak adott helyzetekre. Túlságosan link és megbízhatatlan érzést keltesz. Nekem ezek alapján abszolut nem lenne szimpatikus egy ilyen ember. Megértem ha másoknak sem jön be.
2023. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a szélsőséges eszmék, és az öntörvényűség egy normális nőt elriasztanak.
2023. júl. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!