Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veletek is előfordult,hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordult,hogy a pasitok a kapcsolat elején ígérte,hogy mindent együtt fogtok csinálni(munka), de aztán minden rátok hárult? Első sorban a hölgytársak véleményére lennék kíváncsi. És mit tettetek? Szakítás,megbeszélés, csendben tűrés?

Figyelt kérdés
2023. júl. 15. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem, mert olyanokat fogtam ki, akik nem lusta hazug disznók, jó emberismerő vagyok (ezek alapján is).

De ha ne adj Isten kifognék olyan semmirekellő kamuzógépet, mint te (mert soha nem mondd, hogy soha) azonnal szakítanék azért mert a képembe hazudott! :)

2023. júl. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem házimunka, hanem tanulmányok. Hangoztatta, hogy szereti az okos nõket, meg milyen fontos a diploma, ehhez képest az elsõ vizsgaidõszakomat végigcitkuszolta.
2023. júl. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az exemnél ez volt. Első időben próbáltam vele megbeszélni, utána csendben tűrtem, aztán sokat veszekedtünk és szakítottunk (nem csak a házimunka miatt)
2023. júl. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Ja igen, én is csendben tūrtem, majd szakítottam vele (persze játszotta az értetlent)
2023. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Előszr megbeszélés, ha nem tartja magát hozzá akkor mehet a faszba. Mert ha ilyen, akkor mindenben cserben fog hagyi.
2023. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem. A párom a szüleinél élt, amikor megismertem, de maga tartotta kifogástalan rendben a szobáját és főzni is szokott, mosogatni is. Így fel sem merült bennem, hogy gond lesz. Nem is lett.

Az biztos, hogy csendben nem turnék.

2023. júl. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg kell figyelni a kapcsolat előtt a dolgokat. Ha rendben tartja magát, nem az anyukája jár kiganézni, nem bejárónőt fizet egy kis lakáshoz is és mégis rend van akkor az ilyen pasi kapcsolatban is egyenlő félként viselkedik majd.
2023. júl. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!