Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire szeretsz engem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szeretsz engem?

Figyelt kérdés

Én nagyon de nagyon szeretlek téged.

25F



2023. júl. 19. 21:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretlek kérdező, és előző válaszolók, mindannyiótokat szeretem. Szép estét nektek!

31N

2023. júl. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Burgi, pedig olvasva a válaszaid, nem csak aszpartánmentes vagy, de elég kedvező minőségűnek is tűnsz :D
2023. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Fú, srácok, mit adtatok körbe amíg én mákot daráltam?

Hát hol van az, hogy utáljuk a nőket, mer tnők?

Hát hol van az, hogy utáljuk a férfiak egy részét, mert sikeresek, és a másik részét, mert incelek?

Hol van az, hogy "lehet lepontozni" és megistenülve érzed magad, mert tényleg lepontoztak kérésed szerint?


Valjában ezeket szeretjük, nem? Ezért vagyunk itt nonstop és ezért pörgetjük újra és újra ugyanazokat a köröket, nem?


és most jön valaki, aki csakúgy... szereti a másikat? Mindenféle hátsó gondolat nélkül? Oké, az egiyk válaszolót kicsit jobban szeretik csak azért ,mert lány(nak vallja magát), de itt még komolyan ez sem gond?


Különös ez az érzés. Olyan.. bizsergető. Létezik, hogy nem egymás oltásából nyerjünk dopamint, hanem... pozitív érzelmekből? Elég irreálisnak hangzik, nemigaz?

Vagy egy óra múlva elillan a cucc hatása és marad a szokásos savazás?


Nem! Még nem akarok felkelni! Csak még öt percig ne!

2023. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

#12


Kedves vagy, köszönöm!

2023. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez a másfél oldal eddig... Hát wow. Ez valami csoda.


Tudjátok.., mondjuk úgy, hogy hitem szerint.., hamarosan választás elé kerül mindenki. Spirituális értelemben kárhozat( a rendszer további folytatása, a papír az érték felett, a felszín a mélység helyett, az önzés a szeretet helyett, a látszat a valóság helyett) vagy megváltás( a közös jóért való együttes felállás, együtt dolgozás). Látva, hogy ennyi ember itt most mit csinál.., 3 és a feletti szavazó szám mindenhol és kizárólag 100%os válasz. Persze ez nem a "hasznosság", de még is ez az igazi hasznosság.


Csodálatosak vagytok és bízom abban, hogy itt sokan fogják a boldogságot választani a kín helyett és értékteremtővé leszünk, nem rendszer akaratlagos fenntartói. :))


Kérdező, én nagyon nagyon szeretlek. Mint testvéremet. Hisz létezel, fejlődsz, tapasztalsz, szeretsz( nem engem, hanem te csinálod), és tudlak. Egy játékban vagyunk s azon túl mint igaz testvérek.., imádlak.

2023. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

#13

A te mákodat loptuk :D Darálj még kicsit 😃


Burgi, magadnak köszönd :) És egy picivel több hitet magaddal szemben :)

2023. júl. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Én a mákot is és az édesburgonyát is nagyon szeretem.

#11

2023. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a páromat és a gyerekeimet legjobban, de Titeket is szeretlek így ismeretlenül azért. Jólesik ez a topik.
2023. júl. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Engem is szeressen már valaki! 🤣


Kérdező te szeretsz engem? Ha igen akkor ennis téged🤣


36N

2023. nov. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Imádlak, szeretlek téged, úgy ahogy vagy, tökéletes nő vagy.😘
2023. nov. 18. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!