Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! A külső mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A külső mellett milyen az a személyiség, ami számotokra vonzó? Hogyan írnád le a vonzó nőt?

Figyelt kérdés

Milyen egy vonzó nő viselkedése? Főleg arra gondolok, amikor még csak a szimpatizálás szintjén vagytok. Milyen viselkedés, személyiség vonzó számotokra? Mitől lesz egy nő személyisége vonzó?


Pl neked az jön be, ha a közeledésedre azonnal nem adja magát vagy pont az, ha látod rajta, hogy oda van érted?

Egészen konkrét dolgokat is írhattok! 😉


2023. júl. 29. 09:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Ne hazudtold meg a személyiséged, hosszabb távon úgysem megy.

Legalábbis, egy rutinosabb palit nehéz megvezetni már.


Nekem a vidám, érdeklődő, értelmes, szerényebb személyiségű nők jönnek be.

De evvel ritka vagyok lehet, mert sokan az erősebb személyiségű, határozott, domináns nőket bírják.

Nem vagyunk egyformák.

2023. júl. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok, hogy a többségnek mi jön be. Egyetértek azzal, hogy a megjátszásnak nincs értelme! 😊
2023. júl. 29. 09:22
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem szeretem ha megjátssza magát, azt pedig egyenesen gyűlölöm ha az elérhetetlent vagy a küzdj meg értem típust teszi.


Szeretem ha lazább, nem az a mufurc, nem sértődik meg mindenen.


És ha valami nem világos számára, ha nem ért valamit, inkább visszakérdez inkább leül és megbeszéljük, ugyanis van, hogy ami nem sértő mert nem gondoljuk komolyan azon megsértődnek ésatöbbi.


És ami még fontos az a kölcsönös érdeklődés, a másik kölcsönös keresése.


Ha egyoldalúnak látom, érzem az egészet akkor ott is hagytam.

2023. júl. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Én arra jöttem rá, hogy felesleges játszani az elérhetetlent meg a jókislányt, akit nehéz megkapni, volt, hogy 1-2 hónapot vártam a szexszel, aztán nem is volt meg amúgy sem működött köztünk a dolog, máskor meg hazamentem buliból egy sráccal, mert csak szexelni akartam, erre olyan jó volt, hogy belezúgtunk egymásba. Csak add magad, csináld amit jónak érzel, ne társadalmi elvárásoknak akarj megfelelni.
2023. júl. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem is volt jó* mármint a szex
2023. júl. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Inkább negatívakat tudnék írni, hogy milyen ne legyen, de itt most nem szeretném ecsetelni.

Nekem az fontos, hogy természetes legyen, tehát mindenképpen önmagát adja. Én például azt szeretem, ha nyugodt, szelid, és látom rajta, hogy alapvetően jószívű, és nincs benne nagyravágyás, törtetés, meg egyebek.


Nagyon tetszik, ha az jön le, hogy egy bújós, társcentrikus típus, aki nagyon szeret a másikkal lenni, de közben van neki is saját élete, hobbija, tehát nem mindent a másiktól vár, nem kell nekem szórakoztatni, hanem elvan egyedül is, de igényli is nagyon bensőséges kapcsolatot.


De mindenkinek más a preferenciája, más például az aktívabb, pörgősebb lányokat szereti, egy darabig én is azt hittem hogy ez tetszik, de rájöttem, hogy inkább frusztrál.


Kell önismeret is, hogy tudja az ember, hogy kivel érzi jól magát. Szerintem nekünk férfiaknak is kell az a párválasztásnál, hogy rá merjem bízni az életem az adott nőre, és ne az legyen bennem, hogy bizonyos dolgai miatt tartok tőle.

2023. júl. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a domináns nők tetszenek, akikben azért van humánusság is. A hang, a kisugázás fontos.
2023. júl. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7. A domináns nők nem az empátia csúcsán vannak.
2023. júl. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a legalapvetőbb elvárás, hogy legyen magas az érzelmi intelligenciája. Ebben minden benne van, amit szeretni tudok egy lány személyiségében.
2023. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
28%
Jó feneke van, szépek a szemei, bájos tekintet , szelid hang, ja a belső tulajdonságaiba ezek után már fixen beleszeretek.
2023. júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!