Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiak kb. mikor szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak kb. mikor szoktak szerelmesek lenni,mennyi idő után? 4 randink volt de még nem szerelmes, azt vettem ki a szavaiból.

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülyén hangzik de "mit lehet tenni hogy belém szeressen"? Komolyan gondolja a dolgokat azt vettem ki a szavaiból. Ő is komoly kapcsolatot szeretne.
2023. aug. 2. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
A férfiak nen tudnak szeretni! Ezt tanuld meg!
2023. aug. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Személyfüggő, de pl. hogyha már "hivatalosan is jártok" eltelik mondjuk két hónap és akkor se szerelmes beléd, akkor fölösleges erőltetni a szerelmet, el lehettek anélkül is ha nektek megfelel, vagy kerestek mást, akivel kölcsönös az érzés. Egyébként az a legrosszabb, amikor nemcsak te erőlteted, hogy beléd szeressen de ő maga saját magát. A szerelem nem működik gombnyomásra és nincs rá útmutató sem, egyszerűen valakibe beleszeretsz, vagy se...
2023. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy valaki komoly kapcsolatot szeretne, viszont a vonzalmat, érzéseket kierőszakolni nem lehet.


4 alkalom után pedig elég meredek elvárás az, hogy szerelmes is legyen 😀


Hagyd, hadd alakuljanak a dolgok, és lazíts kicsit.

2023. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Én 23-24 éves korom óta már nem úgy vagyok szerelmes, mint régen, vagy mint a nők szoktak. Ha tetszik valaki külsőre és aztán belsőre is, akkor szeretek vele időt tölteni, aztán néhány hét/pár hónap után azt veszem észre sokat gondolok rá olyankor is, amikor nincs velem. Jó ez hasonló a szerelemhez, de ez fiatalabb koromban sokkal intenzívebb volt még, kirobbanó. Ez most ahhoz képest semmi. De azért ki tud alakulni a kötődés most is egy idő után.
2023. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár randi után nem szeretem van, hanem fizikai vonzódás max.
2023. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

4 randi bőven kevés nálam még a ragaszkodáshoz is.

N 31

2023. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én hamar szerelembe esős típus vagyok és a párom is. A 3. randin már elkezdett kialakulni, két hét után szerelmet vallottunk egymásnak. De volt olyan exem is, aki 2 hónap alatt nem szeretett belém és többek között ezért is lett vége. Én nem várok senkire hónapokat, hogy belém szeressen. Nem azt várom el, hogy úgy érezze, meghalna értem, de egy ragaszkodás igazán kialakulhatna 1-2 hét után. Akinek nem, az nem engem keres. Engem megbetegít, ha nem mondhatom, hogy szeretem, amikor már így érzem, márpedig nem mondhatom, mert ha mondom, akkor elijesztem, meg amúgy is kva gáz: -szeretlek! -köszönöm! :D
2023. aug. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha max 3 honao utan nem szerelmes beled akkor nem is lesz. Ennyi ido boven eleg h a szemelyedrol is legyen fogalma. Fizikai vonzalom persze meglehet sokaig attol még h nem szerelmes.
2023. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!